Archiv novinek

Zobrazit:  Vše | Bio styl | Zdraví | Eco world | Osobní rozvoj | Alternativa

PERMANENTO - pohybem do vlastního těla

Všichni dobře víme, že je třeba se pravidelně hýbat. Ale v chaosu naši moderní společnosti se to většině z nás nedaří. Hýbeme se málo, nepravidelně nebo příliš jednostranně.

Více »

Český výrobce barefoot bot

Značka Angles Fashion se rozhodla podpořit tradiční ševcovská řemesla nejen v Česku, ale také na ostrově Bali.Spojili proto síly se značkou Bali Secret, která na ostrově vyrábí oblečení.

Více »

Bamboolik představí své šikovné vychytávky

Bamboolik představí své šikovné vychytávky pro Moderní Ekologickou Domácnost bez odpadu.

Více »

Vzduchotěsné, vodotěsné a odolné!

Tightvac nádoby jsou vzduchotěsné, vodotěsné a odolné vůči pachům. Naše nádoby drží specifickou vůni každé potraviny - kávy, čaje, či jiného produktu, který do nich uskladníme.

Více »

DIOCHI - ROSTLINY JSOU POSLOVÉ ŽIVOTA

Přírodní bioinformační posilující doplňky stravy vyrobené z rostlin a éterických olejů, které harmonizují energetické dráhy těla (meridiány).

Více »

Brontosauři v Himálajích pomáhají...

Brontosauři v Himálajích nabízejí možnost pomáhat vzdělávání v Malém Tibetu, které se stane vlastním zážitkem.

Více »

Soulad je zdravý život

Soulad je zdravý a přirozený život. Není důvod denně žít v nepřirozených botách a dýchat toxické oblečení zamezující souladu.

Více »

Pastelový svět - tradiční součást festivalu

Můj Pastelový svět je každoročně jakousi osobitě barevnou součástí nádherného festivalu Evolution. Také letos srdečně zvu všechny ke svému stánku.

Více »

Jak posílit pánevní dno?

Intao je společnost zabývající se prodejem produktů pro intimní zdraví. Nově na stránkách naleznete také blog s tématickými články.

Více »

Den pro sebe s Terapií Pocitu

Již mnoho let pomáhá Hani Růžičková lidem na cestě od trápení, problémů a disharmonie do lásky, pohody, harmonie a zdraví.

Více »

PODZIMNÍ FESTIVAL EVOLUTION V ČÍSLECH

Nový koncept  podzimního festivalu si našel své příznivce, což nám potvrzují ohlasy a reakce spokojených návštěvníků, účinkujících i vystavovatelů.

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa