Archiv novinek

100% rostlinné výrobky pod značkou Sinea

Těšíme se, že vám můžeme představit novou společnost sineafoods s.r.o., která je především výrobcem prvotřídních 100% rostlinných a chutných výrobků, které nabízí pod značkou Sinea.

Více »

Akademie Tradičního Feng Shui a Barev

Tradiční Feng Shui dává přednost situaci, kde není potřeba dům léčit a něco napravovat, protože žádný lék nefunguje dokonale a ne všechno je možné napravit.

Více »

Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej

Klasický Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej - 100% výtažek ze speciálního druhu máty - máme teď v úplně novém balení ve formě ROLL ON!

Více »

Chlebánek, Oříšková s vanilkou a Lesní ovoce

Jako novinky uvedeme hned rovnou tři produkty. A to Chlebánek, proteinovou tyčinku Oříškovou s vanilkou a proteinovou tyčinku Lesní ovoce.

Více »

Novinka - prémiové spékané Müsli srdcem

TOPNATUR je již přes 20 let jedním z lídrů na trhu se zdravou výživou a doplňky stravy. V roce 2019 společnost představuje novou řadu veganských produktů bez laktózy a lepku.

Více »

Ochutnejte ženšenový čaj s jujubou KOMBE

V Pure District můžete ochutnat ženšenový čaj s jujubou KOMBE a vyzkoušet korejskou přírodní kosmetiku WHAMISA, která je fermentovaná, a navíc bez přidané vody.

Více »

Prémiové snídaňové směsi

I letos na podzim se můžete těšit na naše prémiové snídaňové směsi se superfoods, raw čokolády a raw čokoládové bonbóny a také na naše nové Super Vegan Proteiny a minisnídaně jednoporcovky.

Více »

PODZIMNÍ FESTIVAL EVOLUTION V ČÍSLECH

Nový koncept  podzimního festivalu si našel své příznivce, což nám potvrzují ohlasy a reakce spokojených návštěvníků, účinkujících i vystavovatelů.

Více »

S RODINOU

Různé druhy sportovních a pohybových aktivit, celodenní tvořivé a zábavné dílničky a další programy vhodné pro děti i rodiče.

Více »

PRO ZDRAVÍ

Na festivalu se představí lékaři zastupující konvenční, celostní i neklasickou medicínu, prostor dostanou praktici různých terapeutických směrů.

Více »

O JÍDLE

Z nabídky zdravých potravin a nápojů můžete vybírat z toho nejlepšího - z certifikovaných biopotravin, přírodních produktů, kvalitních regionálních potravin apod.

Více »

NA PŘEDNÁŠKY

Na pěti programových pódiích se představí více než 100 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků".

Více »

ZA NÁKUPY

Více než 200 českých i zahraničních vystavovatelů představí své produkty zaměřené na zdravý životní styl.

Více »

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Sledujte náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co pro vás připravujeme!

Více »

Vystavovatelé