Archiv novinek

Zobrazit:  Vše | Bio styl | Zdraví | Eco world | Osobní rozvoj | Alternativa

HRNČÍŘSKÉ TRHY NA VÝSTAVIŠTI

Zveme vás na Hrnčířské trhy, které se pro letošní rok přesouvají z města Berouna na Výstaviště před Průmyslový palác. Probíhat budou ve stejném termínu, jako Festival Evolution.

Více »

Vymalujte s námi svět!

Probuďte v sobě kreativitu a namalujte si v naší festivalové dílně obrázek. Nakreslete přání, napište jedinečný vzkaz nebo osobní motto.

Více »

Novinky od GoodWays!

Na festivalu Evolution v září představí GoodWays řadu novinek. V naší nabídce se nově objevily dlouho žádané obaly na GoodGlass, bambusové příbory či čaje ve spolupráci s Bylinca z jižní Moravy.

Více »

Inovativní technologie Sanoplasma 2

Jsme výrobci inovativní technologie Sanoplasma 2, sloužící k experimentální aplikaci elektromagnetických polí plazmatickým emitorem.

Více »

Biošatník = oblečení z nebarvené biobavlny

Biošatník je český výrobce kvalitního oblečení z nebarvené biobavlny a lnu. Zakládá si na precizním zpracování výrobků z certifikovaných materiálů s jasným původem.

Více »

BEZPEČNĚ NA FESTIVALU

Tak jako všude, i na našem festivalu budeme dodržovat veškerá platná hygienická opatření, ale i tak věříme, že si festival společně užijeme.

Více »

SERAFÍNKŮV DĚTSKÝ SIRUP

Dovolte nám přestavit naši unikátní novinku, hit letošního roku - Serafínkův DĚTSKÝ SIRUP. Exkluzivní přípravek s vysokou účinností určený na podporu dětského imunitního systému.

Více »

FESTIVAL EVOLUTION V ZÁŘÍ BUDE!

Není moc míst, kde se pod jednou střechou prolíná pět oblastí jako zdraví, ekologie, bio styl, alternativa a osobní rozvoj, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se.

Více »

Superrychlá superkaše do kapsy

Někdy si raději přispíme, než abychom ráno tvořili v kuchyni a jindy nás odvádějí od přípravy snídaně nejrůznější povinnosti.Každý najde spoustu důvodů, proč první jídlo dne trochu zanedbat. Jenže - nemusíme.

Více »

GIMBER - organický nealko zázvorový shot

GIMBER je koncentrovaný 100% organický zázvorový nealko shot, který nejen že skvěle chutná, ale má i
blahodárný vliv na naše zdraví.

Více »

Ledový čaj bez čekání!

Slovo fluidum v přeneseném významu označuje tekutinu, ale i nepopsatelné kouzlo místa nebo osobnosti. Fluidum Té je nově objevené kouzlo bylinkového čaje.

Více »

Víte, jak vlastně chutná pepř?

Jako první v ČR k vám dovážíme z Kambodži nejchutnější pepř světa - Kampotský pepř.

Více »

„Společně to zvládneme"

S heslem „Společně to zvládneme" jsme v Saloos vyvinuli antimikrobiální čisticí sprej na ruce. Současná situace nám připomněla, jak moc je důležité držet při sobě a nezapomínat na sílu přírody a její vliv na naše zdraví.

Více »

Antikoncepční pesar Caya Diafragma

Přejete si prožívat uvolněné milování beze strachu z neplánovaného otěhotnění? Nevyhovuje vám hormonální antikoncepce? Intimní pomůcka Caya Diafragma je nejlepší volbou pro všechny ženy.

Více »

Chuť na výživné těstoviny? Těstoviny z luštěnin

Ach ty nedoceněné luštěniny. O tom, že jsou kvalitní potravinou, která si zaslouží být na našem talíři podstatně častěji, nemůže být pochyb. Není proto divu, že jejich popularita stoupá.

Více »

RYCHLÁ CESTA OD PROBLÉMŮ DO POHODY

Kdo z nás by si nechtěl užívat život v radosti, lásce, harmonii, štěstí, zdraví a naplnění... Terapie Pocitu® je cesta návratu k sobě, která Vám toto přání může splnit. Záleží jen na Vás.

Více »

Diamantová voda

Zabývám se léčivou Diamantovou vodou pro léčení a posílení imunity. Vzorek Diam. vody k dalšímu množení mohou návštevníci získat na mém stánku zdarma.

Více »

ANJU YOGA vás chytne za srdce

Česká značka ANJU YOGA vás chytne za srdce. Má čistý design, precizní zpracování a nese v sobě ohleduplný a odpovědný přístup k přírodě. Za symbolem něžného kolibříka stojí výtvarnice a lektorka jógy.

Více »

Masážní olej LYMFA FIT

Masážní olej LYMFA FIT pro správnou funkci lymfatického systému. Pocit těžkých nohou, celulitida, celková únava, ale také bolesti hlavy a špatná nálada mohou být příznaky, že v našem těle nefunguje vše, jak má.

Více »

Bylinná napářka

Návštěvníkům festivalu budeme prezentovat služby spojené s intimní bylinnou napářkou, které poskytujeme v našem nově otevřeném salónu pro ženy.

Více »

NAZEP - zpracování placenty

NAZEP vznikl proto aby také ženy v České Republice měly možnost využít výhody placenty s poradenstvím profesionálně vyškoleného specialisty a využít tak její jedinečné vlastnosti.

Více »

KRÁLOVSKÁ PÉČE

Každá žena touží po pevné a hladké pleti bez vrásek, ale s postupujícím věkem se snižuje produkce kolagenu, pleť začíná povadat a jemné linky se proměňují ve vrásky.

Více »

Prales dětem

Členové spolku Prales dětem představí projekt Justice for Nature - občanské hlídky proti jedům v české krajině. Od loňského podzimu spolupracují s Českou společností ornitologickou na odhalování ilegální aplikace jedů.

Více »

ZINZINO - balance your life

Představujeme novinku na českém trhu, výživové doplňky ZINZINO na podporu zdravého životního stylu, které jsou prvotřídní ve své kategorii, testované a vědecky ověřené.

Více »

MALLER - jednoduchý styl oblečení

MALLER je jednoduchý styl oblečení, které pro Vás vyrábíme v České republice z českých bavlněných materiálů. Zaměřujeme se na stylovou a nadčasovou módu, kterou nemusíte každý rok měnit a pořád budete IN.

Více »

Eshop Puravia

Je jedinečným eshopem s čistými a funkčními doplňky stravy na českém a slovenském trhu, zaštítěn předními odborníky v oboru preventivní a funkční medicíny.

Více »

ZERO WASTE sortiment pro vaši domácnost

ZEBRA trade s.r.o. je oficiálním distributorem kvalitního ZERO WASTE sortimentu pro Vaši domácnost.

Více »

LUXUSNÍ ŠLEHANÁ BIO MÁSLA

Rozmazlujte svou pokožku a dopřejte jí to nejlepší, co příroda nabízí. Česká biokosmetika Saloos přináší na trh novou luxusní řadu nadýchaných šlehaných másel, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Více »

Milujeme houpání!

Vyrábíme praktické, oku i duši lahodící závěsné textilní vaky pro miminka, děti i dospělé pod značkou Hojdavak. Vaky vznikají v České republice díky kvalitním materiálům a za pomoci šikovných českých rukou.

Více »

Zerowaste pomocníci v domácnosti

Na jarní festival přicházíme s řadou novinek. V naší nabídce nyní najdete elegantní lunch boxy, tropicupy (vlastní hrníčky na kávu) a stylovou láhev.

Více »

PARFÉM BIO LA BOHEME

Představte si sama sebe v srdci přírody, uprostřed pole s divoce rostoucími rostlinami a květinami. Nadechněte se. Cítite to ? Je to La Bohème, další podmanivá vůně z kolekce Prestige, která Vás přenese do srdce přírody.

Více »

Légumio těstoviny a omáčky

Představujeme Vám Légumio luštěninové těstoviny a Légumio zeleninové omáčky s velkými a šťavnatými kousky zeleniny.

Více »

Unikátní alternativa sýra - SEER

Značka Sinea představí na jarním ročníku festivalu Evolution novinku z řady rostlinných sýrů v bločku, pod názvem SEER. Sinea SEERy jsou skvělou novinkou v naší rodině 100% rostlinných produktů.

Více »

Vítejte ve světě muzikoterapie

Vítejte ve světě muzikoterapie a umělecké výroby hudebních nástrojů! Tentokrát poprvé zavítá na Evolution rodinná firma z Vyškovska - Harmonie Zvuku. Přijďte prožít, že i Vy můžete tvořit harmonii.

Více »

Nová řada bio šamponů a bio sprchových gelů

Na Festivalu Evolution představíme novinku italského výrobce Idea Toscana, řadu bio šamponů a bio sprchových gelů Bio Le Veneri se šťávou z vinných hroznů.

Více »

Mrazem sušené ovoce v bio kvalitě

Na Festivalu Evolution představíme poslední novinky estonského výrobce bio potravin, hlubokým mrazem vysušenou malinu v bio kvalitě.

Více »

Proč používat opalovací krém s minerálním filtrem?

Minerální filtr používaný v opalovací kosmetice je zpravidla zastoupen buď oxidem titaničitým nebo oxidem zinečnatým. V současnosti je častěji využíván oxid zinečnatý pro lepší výsledky ochrany před slunečním zářením.

Více »

Institut funkční medicíny a výživy

je vzdělávací organizací pro odbornou i širokou veřejnost v oblasti zdravotní prevence, funkční medicíny a výživy.

Více »

Kotvičník zemní a jiné byliny z čisté přírody

Jmenuji se Martin Maňhal a jsem pěstitelem věčně zelených nadějí - bylinek. Své bylinkové políčko mám zasazené do čisté vesnické přírody poblíž Hluboké nad Vltavou přímo v srdci jižních Čech.

Více »

Alteya Organics

Alteya Organics je bulharská značka bio kozmetiky vyrábanej prevažne z ružového oleja. Kvalita výrobkov Alteya bola preverená na celosvetových výstavách.

Více »

Uzdravování a osvobozování

Nabízíme uzdravování a osvobozování mocí Ducha svatého bez jakéhokoliv zkoumání minulosti člověka, či jeho předků. Vše jednoduše mocí Ducha.

Více »

Alferia - knihy pro váš dobrý život

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu GRADA specializovaná na non fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

Více »

Strom života se transformoval

Strom života se transformoval do nové podoby - Vibrace javoru. Nyní jsme tu pro vás v Lounech a nabízíme vám nové služby. .

Více »

Jediný 100% extrakt z houby Reishi

Houba Reishi (Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá, Lingzhi) patří mezi nejstarší a nejznámější produkty tradiční asijské medicíny.

Více »

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK

Myslíme na pohodlí rodičů i těch nejmenších návštěvníků. A tak na festivalu nebude chybět dětský a přebalovací koutek.

Více »

VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ

Péče o duši je stejně důležitá jako péče o tělesnou schránku, což je jeden z důvodů, proč téma osobního rozvoje nemůže na Festivalu Evolution chybět.

Více »

PROČ POUŽÍVAT PŘÍRODNÍ KOSMETIKU?

Zkuste si sáhnout do svědomí. Tak schválně - kolik denně použijete kosmetických přípravků?

Více »

ZAMĚŘENO NA EKOLOGII

Možná v poslední době, kdy se konečně začíná o ekologii mluvit více nahlas i díky sociálním sítím, cítíme, že je potřeba v této oblasti něco změnit.

Více »

Zeptali jsme se: PROČ RÁDI CHODÍTE NA FESTIVAL?

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy ...

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa