Archiv novinek

Zobrazit:  Vše | Bio styl | Zdraví | Eco world | Osobní rozvoj | Alternativa

Certifikované přírodní vonné tyčinky

Natural Incense Company rozšiřuje škálu svých přírodních vonných tyčinek. Řada PURE NATURAL INCENSE tak nyní zahrnuje i 7 nových druhů - např. kompozice Citronella a neem, Svěží balzamická či Zralé pačuli.

Více »

Odstíny rostlinných barev na vlasy Khadi

Paleta Khadi se rozrostla o nové odstíny. Nově si pro barvení svých vlasů můžete volit ze 17 produktů.Čeká na vás např. Zlatá hnědá, Popelavě hnědá nebo Sluneční blond.

Více »

To pravé ořechové

NATU přichází na Evolution s extra novinkami v oblasti ořechových krémů. Vyzkoušejte Arašídový krém crunchy nebo Arašídový krém s kokosem.

Více »

Argital slaví 40. narozeniny!

Italská 100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a bylinkami vyráběná s láskou k člověku a respektem k přírodě, podle antroposofických principů.

Více »

Přivítejte s námi jaro

Letos jsme pro Vás na stánku přichystali několik novinek. Těšit se můžete nejen na spoustu pestrých mandal, ale i na první uvedení rozšířeného vydání knihy Žena s mandala kartami.

Více »

Bio Vinařství Víno Marcinčák Mikulov

Petr Marcinčák je vinař s jasnou filozofií a vizí. Jako první z vinařů v roce 2008 začal na všech svých vinicích hospodařit ekologicky a stal se největším tuzemským biovinařem.

Více »

KDE SE DOBŘE VAŘÍ, TAM SE DOBŘE DAŘÍ

Na festivalu určitě nebudete hladovět, čekají na vás restaurace, food zóny i ochutnávky u stánků. Na výběr budete mít z bio, veggie, vegan, raw, natur, fairtrade nebo třeba z lokálních potravin.

Více »

Novinky ze světa orgonitů

Jakožto výrobci vám při nákupu u nás předáme i mnoho cenných informací o kamenech, orgonitech a jak pracovat s transformací energie na pozitivní a jak přesně a správně využít svou intuici pro všední den.

Více »

NATU dětem

Na Festivalu Evolution můžete ochutnat skvělou novinku - Super müsli pro děti. Základem müsli jsou přirozeně bezlepkové lupínky bohaté na bílkoviny a vlákninu, ořechy a mrazem sušené ovoce.

Více »

Ekologické stavitelství

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá výrobou hliněných omítek, prodejem přírodních stavebních materiálů, poradenstvím,architektonickými návrhy a realizacemi v oblasti přírodního stavitelství již dlouhá léta.

Více »

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK

Myslíme na pohodlí rodičů i těch nejmenších návštěvníků. A tak na festivalu nebude chybět dětský a přebalovací koutek.

Více »

VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ

Péče o duši je stejně důležitá jako péče o tělesnou schránku, což je jeden z důvodů, proč téma osobního rozvoje nemůže na Festivalu Evolution chybět.

Více »

Ecozone.cz - Ekodrogerie bez kompromisů

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech.

Více »

Rodinná kuchařka plná fit receptů

Kuchařka Srdcem v kuchyni je zcela jiná než obvyklé kuchařky nejen pro alergiky. Je to rodinná kuchařka plná fit receptů, které jsou sestaveny tak, aby byly vyvážené pro těla alergiků, lidí trpících na intolerance, celiaků i lidí, kteří nemohou jíst cukr.

Více »

NATU kokosové nádobí si zamilujete!

Na Festivalu Evolution NATU mimo jiné představí originální kokosové nádobí. Misky a lžičky jsou vyráběny z opravdových kokosových skořápek.

Více »

Přirozeně alkalická minerální voda

Moc se na Vás těšíme. Letos Vám již podruhé přivezeme ochutnat vysoce čistou, bonitní, přirozeně alkalickou minerální vodu, čerpanou z chráněného nepropustného ložiska, které vzniklo před 70 miliony lety.

Více »

Mezinárodní nezisková vzdělávací organizace

Toastmasters International je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace, která pomáhá lidem rozšiřovat nejen jejich komunikační dovednosti, ale také zvyšuje jejich sebevědomí.

Více »

Unikátní funkční čokolády

Jsme česká firma, která vyvíjí a vyrábí unikátní funkční čokolády a doplňky stravy v čokoládě. Naší prioritou je vyvíjet a nabízet pokročilá řešení a produkty, které splňují vysoká kritéria na vysokou kvalitu, účinnost a zdravý životní styl.

Více »

Espresso z praženého BIO ječmene

Nekáva spojuje moderní espresso podobu s tradiční obilnou chutí i požadavky na poctivě vypěstované kvalitní potraviny. Ve formě cikorky a melty pili obilnou alternativu kávy již naše babičky a dědečkové.

Více »

Duch Stromů

„Duch Stromů" je název zcela unikátní terapie, která je založena na principu duchovního spojení se Stromem, jakožto archetypem.

Více »

Faith in Nature: víra v přírodu

I přírodní kosmetika v dnešní podobě má své průkopníky. Zapomeňte na smyšlené příběhy o různých apotékách, manufakturách a "rodinných" receptech.

Více »

Poznejte příznivé účinky éterických olejů

V Nobilis Tilia již 25 let vyvíjíme a vyrábíme přírodní aromaterapeutickou kosmetiku. Letos na jaře rozšiřujeme řadu BIO éterických olejů.

Více »

EBUU - půjčovna dětského oblečení

EBUU - půjčovna každodenního dětského oblečení na festivalu prezentuje svoje služby a je k dispozici všem zájemcům o bližší vysvětlení.

Více »

Nápoje na bázi obilovin, semínek a ořechů

Pod značkou AdeZ najdete ucelenou řadu nápojů na bázi obilovin, semínek a ořechů, které představují výživově hodnotnou, a hlavně skvěle chutnající alternativu všem, kteří se snaží obohatit svůj jídelníček.

Více »

Chipsy z čerstvé zeleniny

ENJOY CHIPSY jsou vyrobeny z čerstvé zeleniny. Jako tvůrci ENJOY CHIPS věříme, že lidská dlouhověkost pochází ze zdravého životního stylu a zdravého stravování.

Více »

Leahlani je havajským pokladem!

Luxusní Havajská kosmetika Leahlani konečně u nás! Ve světě organické přírodní kosmetiky je Leahlani havajským pokladem!

Více »

Příběh Corvona Live Free From

Jsme bratr a sestra, jsme podnikaví a plní nápadů. Už delší dobu jsme uvažovali, s čím bychom se dokázali ztotožnit, čemu dokážeme dát srdce i duši, něco s čím se každý den potkáváme a chápeme.

Více »

Lavera Neutral řada

Řada NEUTRAL od značky lavera rozšířila své řady hned o několik nových produktů. Řada lavera NEUTRAL obsahuje vysoce kvalitní pečující přísady jako je bio jojobový olej a bio pupalkový olej.

Více »

BIO MATCHAGA

Přijďte k nám ochutnat divoce rostoucí houbu Chagu ručně sbíranou v panenské přírodě arktických lesů Finska. Její extrakt slouží k přípravě teplých i studených nápojů a svačin.

Více »

ARGITAL - BIO zubní pasty se zeleným jílem

Čistě přírodní a BIO přípravky se zeleným jílem Argital pro dentální hygienu a zdraví celé ústní dutiny. Dokonale čistí zuby, neobrušují zubní sklovinu, ale odstraňují plak na základě absorpce.

Více »

Čerstvá profesionální bio kosmetická péče

Éminence Organic Skin Care je kanadská celosvĕtově uznávaná společnost, která navazuje svými recepturami na maďarskou historii lázeňství a bylinkářství.

Více »

Od konvenčního parfému k parfému BIO

Původně byl parfém krásný a přírodní, ale industrializace rychle směrovala vývoj parfemářského průmyslu k syntetizaci velkého množství olfaktivních složek.

Více »

Ekologické hračky z kaučukového dřeva

Firma MontessoriHračky.cz již několik let distribuuje do České republiky Montessori pomůcky a produkty firem Safari Ltd. a PlanToys.

Více »

100% čisté za studena lisované bio šťávy

Na Festivalu Evolution oficiálně představíme 100% čisté, za studena lisované bio šťávy z lesních borůvek, lesních brusinek, divoké klikvy bahenní a černého rybízu.

Více »

Indické bezlepkové mlsání

Čát Čapát. Jedná se o jedinečné indické mlsání, vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Každá směs Čát Čapát obsahuje vzácné indické byliny a koření, které napomáhají nejen lepšímu trávení.

Více »

KNIHKUPECTVÍ HLEDAJÍCÍ

Tak jako každý rok najedete u našeho stánku kromě knih nových i velmi širokou nabídku knih antikvárních se slevou 50 %.Všechny antikvární knihy můžete navíc v případě zájmu vrátit, a to až do 3 let od jejich zakoupení.

Více »

Novinka přírodní a bio kosmetiky

Na Festivalu Evolution oficiálně představíme novinku italského výrobce přírodní a bio kosmetiky Idea Toscana, řadu Prima Fioritura.

Více »

Tiskneme laserem do papíru

Pracujeme s laserem při tvorbě produktů z papíru. Díky tomu můžete mít blok nebo diář, který nikdo jiný nemá. Do papíru dokážeme laserem přenést prakticky jakýkoliv námět i umělecká díla, která vytvářejí dojem 3D zpracování.

Více »

PROČ POUŽÍVAT PŘÍRODNÍ KOSMETIKU?

Zkuste si sáhnout do svědomí. Tak schválně - kolik denně použijete kosmetických přípravků?

Více »

Alferia - knihy, které vám změní život

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu GRADA specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

Více »

Eliya provoní den

Eliya provoní den svěžím 100% cejlonským čajem. Pro letošní Evolution Festival Zdraví jsme si připravili kolekci Single Bags v ručně šitých sáčcích.

Více »

Slezská zahrádka

Jsme rodinná manufaktura zabývající se výrobou prémiových džemy, sirupů, zeleninových čalamád. Jsme také včelaři a nabízíme med a medové výrobky z vlastní produkce.

Více »

Vzpomínáte si na zlatý hmoždíř?

Tak to jsme my. Dánská firma s tradicí z 80. let. Dnes jsme jedni z největších evropských výrobců biologicky aktivních doplňků stravy.

Více »

Kartářka, numerolog a Mistr Reiki

Jsem kartářka, numerolog a Mistr Reiki. Jako kartářka Nika jsem pracovala pro pořad Vědmy radí v TV Kino Svět, TV Relax. Poprvé se účastním festivalu Evolution a budu vám tu ráda k dispozici.

Více »

Strom života pomáhá již přes 15 let

I když na výstavě Evolution nás potkáte poprvé, Strom života pomáhá na cestě klientům již přes 15 let. Nabízíme celou řadu služeb - masáže, kurzy masáží, párové kurzy, semináře, meditace, terapie, automatické písmo a kresba, konzultace, prodej šperků a léčivých přípravků a další.

Více »

Bachovy esence Energie rostlin

Bachovy esence Energie rostlin jsou přírodním zdrojem vnitřní rovnováhy pro každého. Objevte sadu všech 38 esencí, různé další směsi či příruční lékárničku na doma i na cesty.

Více »

Biodynamická kosmetika dieNikolai

Unikátní biodynamická kosmetika dieNikolai s certifikací Demeter (nejpřísnější certifikace produktů na světě) nyní k dispozici v České republice. Kosmetické produkty jsou vyráběny z jedinečných surovin z oblasti Wachau.

Více »

Inovace v oblasti stravování

Zdravý životní styl je pro nás srdcovou záležitostí, proto kvalita surovin s maximálním množstvím přírodních složek, vysokou účinností, vyváženým složením spolu s vysokou vstřebatelností a stravitelností je pro nás samozřejmostí.

Více »

China Care - léčíme příčiny, nikoliv následky

Naše klinika je propojením východní a západní medicíny, tradičních a moderních přístupů k lidskému organismu. Klademe důraz na změnu životního stylu a uvažování o svém zdraví a nemocech.

Více »

IMUNOfungin s čagou sibiřskou

Ochutnejte naši letošní novinku - IMUNOfungin s obsahem čagy sibiřské! Stačí navštívit náš stánek společnosti Serafin a využít ochutnávky zdarma.

Více »

Domácí dobroty zpracovávají české ovoce

Domácí dobroty zpracovávají české ovoce, které uzrálo v sadech. Snažíme se o co nejmenší odpad z ovoce, proto je nejen sušíme, ale vaříme i džemy, povidla, sladíme sušeným ovocem müsli.

Více »

Extra silný zázvor na podporu imunity

Novinkou společnosti Kitl je extra silný zázvor na podporu imunity Kitl Eligin BIO 40 kapslí za jehož vývojem stojí přední čeští vědci.

Více »

Světlo je všude kolem nás

Světlo Boží. Světlo je všude kolem nás. My mu dáváme tvar.
Svítidla si sami navrhujeme i vyrábíme.

Více »

Skinny produkty - 100% RAW kokosový olej

S láskou k naší přírodě se v roce 2013 zrodily exkluzivní Skinny produkty, které jsou založeny na 100% RAW kokosovém oleji.

Více »

PERMANENTO - pohybem do vlastního těla

Všichni dobře víme, že je třeba se pravidelně hýbat. Ale v chaosu naši moderní společnosti se to většině z nás nedaří. Hýbeme se málo, nepravidelně nebo příliš jednostranně.

Více »

Český výrobce barefoot bot

Značka Angles Fashion se rozhodla podpořit tradiční ševcovská řemesla nejen v Česku, ale také na ostrově Bali.Spojili proto síly se značkou Bali Secret, která na ostrově vyrábí oblečení.

Více »

Bamboolik představí své šikovné vychytávky

Bamboolik představí své šikovné vychytávky pro Moderní Ekologickou Domácnost bez odpadu.

Více »

Vzduchotěsné, vodotěsné a odolné!

Tightvac nádoby jsou vzduchotěsné, vodotěsné a odolné vůči pachům. Naše nádoby drží specifickou vůni každé potraviny - kávy, čaje, či jiného produktu, který do nich uskladníme.

Více »

DIOCHI - ROSTLINY JSOU POSLOVÉ ŽIVOTA

Přírodní bioinformační posilující doplňky stravy vyrobené z rostlin a éterických olejů, které harmonizují energetické dráhy těla (meridiány).

Více »

Brontosauři v Himálajích pomáhají...

Brontosauři v Himálajích nabízejí možnost pomáhat vzdělávání v Malém Tibetu, které se stane vlastním zážitkem.

Více »

Soulad je zdravý život

Soulad je zdravý a přirozený život. Není důvod denně žít v nepřirozených botách a dýchat toxické oblečení zamezující souladu.

Více »

Pastelový svět - tradiční součást festivalu

Můj Pastelový svět je každoročně jakousi osobitě barevnou součástí nádherného festivalu Evolution. Také letos srdečně zvu všechny ke svému stánku.

Více »

Jak posílit pánevní dno?

Intao je společnost zabývající se prodejem produktů pro intimní zdraví. Nově na stránkách naleznete také blog s tématickými články.

Více »

Den pro sebe s Terapií Pocitu

Již mnoho let pomáhá Hani Růžičková lidem na cestě od trápení, problémů a disharmonie do lásky, pohody, harmonie a zdraví.

Více »

Zeptali jsme se: PROČ RÁDI CHODÍTE NA FESTIVAL?

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy ...

Více »

PODZIMNÍ FESTIVAL EVOLUTION V ČÍSLECH

Nový koncept  podzimního festivalu si našel své příznivce, což nám potvrzují ohlasy a reakce spokojených návštěvníků, účinkujících i vystavovatelů.

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa