Archiv novinek

Zobrazit:  Vše | Bio styl | Zdraví | Eco world | Osobní rozvoj | Alternativa

Eshop Puravia

Je jedinečným eshopem s čistými a funkčními doplňky stravy na českém a slovenském trhu, zaštítěn předními odborníky v oboru preventivní a funkční medicíny.

Více »

ZERO WASTE sortiment pro vaši domácnost

ZEBRA trade s.r.o. je oficiálním distributorem kvalitního ZERO WASTE sortimentu pro Vaši domácnost.

Více »

LUXUSNÍ ŠLEHANÁ BIO MÁSLA

Rozmazlujte svou pokožku a dopřejte jí to nejlepší, co příroda nabízí. Česká biokosmetika Saloos přináší na trh novou luxusní řadu nadýchaných šlehaných másel, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Více »

Milujeme houpání!

Vyrábíme praktické, oku i duši lahodící závěsné textilní vaky pro miminka, děti i dospělé pod značkou Hojdavak. Vaky vznikají v České republice díky kvalitním materiálům a za pomoci šikovných českých rukou.

Více »

Zerowaste pomocníci v domácnosti

Na jarní festival přicházíme s řadou novinek. V naší nabídce nyní najdete elegantní lunch boxy, tropicupy (vlastní hrníčky na kávu) a stylovou láhev.

Více »

PARFÉM BIO LA BOHEME

Představte si sama sebe v srdci přírody, uprostřed pole s divoce rostoucími rostlinami a květinami. Nadechněte se. Cítite to ? Je to La Bohème, další podmanivá vůně z kolekce Prestige, která Vás přenese do srdce přírody.

Více »

Légumio těstoviny a omáčky

Představujeme Vám Légumio luštěninové těstoviny a Légumio zeleninové omáčky s velkými a šťavnatými kousky zeleniny.

Více »

Unikátní alternativa sýra - SEER

Značka Sinea představí na jarním ročníku festivalu Evolution novinku z řady rostlinných sýrů v bločku, pod názvem SEER. Sinea SEERy jsou skvělou novinkou v naší rodině 100% rostlinných produktů.

Více »

Vítejte ve světě muzikoterapie

Vítejte ve světě muzikoterapie a umělecké výroby hudebních nástrojů! Tentokrát poprvé zavítá na Evolution rodinná firma z Vyškovska - Harmonie Zvuku. Přijďte prožít, že i Vy můžete tvořit harmonii.

Více »

Nová řada bio šamponů a bio sprchových gelů

Na Festivalu Evolution představíme novinku italského výrobce Idea Toscana, řadu bio šamponů a bio sprchových gelů Bio Le Veneri se šťávou z vinných hroznů.

Více »

Mrazem sušené ovoce v bio kvalitě

Na Festivalu Evolution představíme poslední novinky estonského výrobce bio potravin, hlubokým mrazem vysušenou malinu v bio kvalitě.

Více »

Proč používat opalovací krém s minerálním filtrem?

Minerální filtr používaný v opalovací kosmetice je zpravidla zastoupen buď oxidem titaničitým nebo oxidem zinečnatým. V současnosti je častěji využíván oxid zinečnatý pro lepší výsledky ochrany před slunečním zářením.

Více »

Institut funkční medicíny a výživy

je vzdělávací organizací pro odbornou i širokou veřejnost v oblasti zdravotní prevence, funkční medicíny a výživy.

Více »

Kotvičník zemní a jiné byliny z čisté přírody

Jmenuji se Martin Maňhal a jsem pěstitelem věčně zelených nadějí - bylinek. Své bylinkové políčko mám zasazené do čisté vesnické přírody poblíž Hluboké nad Vltavou přímo v srdci jižních Čech.

Více »

Alteya Organics

Alteya Organics je bulharská značka bio kozmetiky vyrábanej prevažne z ružového oleja. Kvalita výrobkov Alteya bola preverená na celosvetových výstavách.

Více »

Uzdravování a osvobozování

Nabízíme uzdravování a osvobozování mocí Ducha svatého bez jakéhokoliv zkoumání minulosti člověka, či jeho předků. Vše jednoduše mocí Ducha.

Více »

Alferia - knihy pro váš dobrý život

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu GRADA specializovaná na non fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

Více »

Relaxační centrum Strom života

Relaxační centrum Strom života pomáhá na cestě klientům k jejich osobní transformaci a k odpočinku po náročném dni. Nabízíme celou řadu služeb.

Více »

Jediný 100% extrakt z houby Reishi

Houba Reishi (Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá, Lingzhi) patří mezi nejstarší a nejznámější produkty tradiční asijské medicíny.

Více »

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK

Myslíme na pohodlí rodičů i těch nejmenších návštěvníků. A tak na festivalu nebude chybět dětský a přebalovací koutek.

Více »

VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ

Péče o duši je stejně důležitá jako péče o tělesnou schránku, což je jeden z důvodů, proč téma osobního rozvoje nemůže na Festivalu Evolution chybět.

Více »

PROČ POUŽÍVAT PŘÍRODNÍ KOSMETIKU?

Zkuste si sáhnout do svědomí. Tak schválně - kolik denně použijete kosmetických přípravků?

Více »

ZAMĚŘENO NA EKOLOGII

Možná v poslední době, kdy se konečně začíná o ekologii mluvit více nahlas i díky sociálním sítím, cítíme, že je potřeba v této oblasti něco změnit.

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa