Modely ILKA padnou každé postavě

„Pracuji už jen s úplety, pětadvacet let praxe mě naučilo, že se jedná o tělu nejpřirozenější a nejkvalitnější materiál, který se dobře zpracovává a nosí." Úplet má specifický charakter: je pružný, měkký a prodyšný. Na kůži je příjemný, protože k ní přilne, ale neobtáhne tělo dotěsna. Je pohodlný. Neškrtí, netlačí a se správným střihem pak úplet přirozeně schová i vyzdvihne to, co je na konkrétní postavě potřeba. Pracuji především s bavlnou/elastan, nebo bambus/elastan.

„Troufnu si říct, že už dnes znám potřeby žen v oblékání, snažím se z nich vycházet a prostřednictvím střihů přinášet modely, ve kterých se cítí dobře, pohodlně a krásně. Zároveň pro mě vždy bylo důležité oblékat všechny typy postav, na což konfekční móda nemyslí. Jelikož mě jako krejčovou léta vyhledávaly ženy, které se v běžné konfekci necítily nebo se v ní nemohly obléknout, přináším střihy lahodící postavě hruška, jablko, přesýpací hodiny, stejně jako ženám vysokým i nižším, v různých velikostech. Ostatně, každá máme v něčem atypickou postavu."


Všechny modely ILKA zakoupené na e-shopu nebo koupené v našem táborském showroomu mají drobnou, jednorázovou úpravu v ceně. Nejsme konfekce a dbáme na to, aby vám naše kousky dělaly radost, ne aby zůstaly na dně skříně.

www.ilka.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa