Tinktura My Father’s Hair proti vypadávání vlasů

Bio vlasová tinktura My Father’s Hair s extraktem kopřivy je čistě přírodní produkt určený všem, které trápí oslabení růstu a vypadávání vlasů. Hlavní přísadou naši tinktury je kopřiva dvoudomá, kterou všichni moc dobře známe. Není to jen nedávný objev. Kopřiva se díky svým blahodárným a léčivým účinkům používá již tisíce let. Je to ten nejbezpečnější a nejpřirozenější způsob, jak zastavit vypadávání vlasů a dodat jim zdraví a lesk. Je bohatá na antioxidanty, které působí jako štít a chrání vlasy před poškozením. Kopřiva má schopnost posilovat krevní cévy - což znamená, že vlasové folikuly dostanou více živin a kyslíku, což přirozeně vede k podpoře růstu vlasů a zvýšení jejich kvality.

Účinky a výsledky:

  • podporuje růst vlasů a dodává lesk
  • regeneruje vlasy a vlasovou pokožku
  • dodává objem jemným vlasům
  • slouží jako prevence proti lupům a vypadávání vlasů

A jaký je náš příběh?

Před 30 lety se můj táta začal potýkat s nepříjemným, v dnešní době zcela běžným problémem vypadávaní vlasů. Vyzkoušel nespočet různých přípravku, které byly dostupné na trhu, ale bohužel nic nezabíralo, a tak se rozhodl vyrobit svůj vlastní elixír na vlasy. Jako hlavní přísadu zvolil léčivou rostlinu kopřivu dvojdomou. Vyzkoušel mnoho způsobů zpracování kopřivy až došel k receptuře, kterou používá dodnes on i celá naše rodina. Tátovi je dnes 70 let a pořád má zdravé vlasy :)


Společnost My Father's Hair s.r.o. vznikla v červnu roku 2018, poté co jsme se společně rozhodli podělit se o náš rodinnej poklad se světem."

www.myfathershair.com
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa