Novinky v Terapii Pocitu, cestě návratu k sobě

Opusťte své problémy a trápení ještě rychleji a efektivněji novou cestou Terapie Pocitu. Užijte si nový přehledný design i obsah videokanálu a facebookových stránek.

Hani Růžičková, průvodkyně Terapií Pocitu, cesty návratu k sobě a trojnásobný host internetové televize Cesty k sobě, již mnoho let pomáhá lidem od jejich trápení zpět do lásky, harmonie, spokojenosti, zdraví, hojnosti a pohody. A to hluboce duchovní a přesto velmi logickou a nadstandardně efektivní cestou. Rychlost i účinnost této cesty přirozeně následuje její osobní vývoj tak, jako u každého člověka, který pomáhá ostatním lidem. Ač již roky neuvěřitelně účinná s fascinujícími výsledky, na podzim 2023 se cesta Terapie Pocitu opět skokově posunula do ještě větší efektivity a rychlejšího zpracování problémů se širším záběrem. Výsledkem je lehkost bytí, sebeláska, přijetí, hojnost sebe sama zrcadlená i materiální hojností, skutečná vnitřní svoboda, zdraví a láskyplné vztahy.

Novinkou je také zcela nový design youtube videokanálu Terapie Pocitu a přehledné rozdělení videí do playlistů. Nechte se inspirovat duchovně velmi hlubokými a přesto pro šťastný a naplněný život praktickými a posluchačsky přitažlivými videi na různá témata, která se týkají každého z nás.

Nový design i aktualizovanou náplň má i facebooková stránka a skupina Terapie Pocitu. Diskutujte na zajímavá duchovní témata, objevujte hluboké a inspirativní citáty a pravdy, nechte se zvát na zajímavá tematická setkání (aktuálně 4. 5. 2023 O LŽÍCH SKRYTÝCH ZA DUCHOVNÍMI PRAVDAMI aneb O DUCHOVNÍCH ILUZÍCH) a přednášky, obohaťte se sledováním zajímavých videí a článků...

výstavní stánek D03 v Křižíkově pavilonu D
sál 2, 22. 4. 2023 od 14:30 - Využij tuto dobu pro návrat k sobě

www.TerapiePocitu.cz
YouTube
Facebook
Facebooková skupina

« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa