Ovesné tyčinky z těch nejkvalitnějších BIO surovin

Opravdovost pro nás znamená kvalitní produkt. Opravdové jídlo je plné přirozených živin, vitamínů, minerálů a enzymů. V naší nabídce najdete kvalitní potraviny, tyčinky a snacky, které jsou vyrobené z těch nejlepších BIO surovin, šetrně zpracované, bez lepku, rafinovaného cukru a dalších škodlivin.


Tyčinky Lifebar jsou složené pouze a jen z toho nejkvalitnějšího ovoce a ořechů, které navíc nejsou nijak tepelně zpracované. Jedna tyčinka tak může nahradit jednu z pěti doporučených porcí ovoce/zeleniny za den.

A milovníci ovesných vloček pozor! Vytvořili jsme novou kategorii šťavnatých ovesných tyčinek z těch nejkvalitnějších BIO surovin. Jako základ jsme použili bezlepkové ovesné vločky, přidali jsme velké množství oříškové pasty, nektar z kokosových květů a další rozmanité ingredience pro dotvoření chuti. Vznikla tak vynikající tyčinka, která je lehčí než stávající datlové, ale zachovává si stejnou kvalitu i čistotu ingrediencí. Ocení ji i ti, kteří zdravým snackům stále nepropadli a podle prvních zkoušek moc chutná i dětem.

Tak přijďte ochutnat, rádi vás uvidíme!

www.lifefood.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa