VYUŽIJTE DĚTSKÝ KOUTEK NA FESTIVALU

Vaše mrňata i trochu odrostlejší potomci si to užijí v koutku Malého průvodce pod ochrannými křídly profesionálních chův. Ty se postarají o jejich zábavu nejen během Festivalu Evolution. 

S respektujícím přístupem obstarají individuální péči o vaše dítě kdykoliv u vás doma nebo v rámci skupinového hlídání v našem Hnízdě v Praze 7.

Chce vás mít vaše batole nebo předškolaček neustále poblíž? V mateřském klubu Kuchyňka nebo na výtvarném kurzu Barevné čtvrtky se může „otrkat" pod vaším dohledem a ještě si osahat různé výtvarné techniky. Pokud máte v rodině seniory, i o ně se postaráme s respektem, partnerským přístupem a laskavostí. A jestli vás respektující způsoby komunikace zajímají do větší hloubky, pořádáme na tato témata školení pro veřejnost.

S profesionalitou zvládáme také pravidelný nebo generální úklid vaší domácnosti či firmy. Nás to baví, vám to ušetří čas a starosti. Čistá a voňavá domácnosti udržuje pohodovou atmosféru a firemní prostředí bez nepořádku a chaosu má zase velký význam pro pracovní výkony. Teď už si jen vybrat, které služby jsou pro vás důležité.

Podáváme pomocné křídlo respektujícím rodinám

Více informací najdete na www.maly-pruvodce.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa