Flowbase - bio kosmetika bez obsahu vody

Ponechme vodu přírodě! Díky recepturám bez obsahu vody je naše bio kosmetika koncentrovaná, účinná a ekologická. Rodinná firma Flowbase Vám přiváží inovativní výrobky s výhradně botanickým složením. Pro každodenní jemnou péči, bez konzervačních látek, emulgátorů, ropných produktů. Výrobky jsou samozřejmě veganské a netestované na zvířatech.

Z novinek byste si neměli nechat ujít intenzivní bio omlazující hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou od Balade en Provence. 100% přírodní sérum získalo po svém uvedení hned několik ocenění v mezinárodních soutěžích a obstálo v českém nezávislém spotřebitelském testu. Doplňuje tak první kompletní řadu pleťové péče bez obsahu vody, v níž také najdete jemné čisticí produkty, vyživující krémy a omlazující řadu se slaměnkou. Balení je navíc 100% kompostovatelné. 

Pro luxusní pečující rituál sáhněte po švédské bio olejové řadě Booming Bob. Velké oblibě se těší důmyslně vytvořené pleťové oleje, které pleti propůjčí záři a sjednotí ji. Oleje Booming bob pronikají hluboko do pokožky a posilují vaši přirozenou kožní bariéru. Vybírat můžete z omlazujícího oleje Uplifting, sjednocujícího oleje Balancing a zklidňujícího Dry&Sensitive.

Udělejte si o kapku lepší den s kosmetikou bez vody od Flowbase.

www.flowbase.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa