Dánský recept pro zdravý a kvalitní život

Zlatý hmoždíř a vysoce biologicky dostupné vitamíny, minerální látky a bylinné přípravky. To je dánská společnost Pharma Nord, známá svým důrazem na kvalitu, ověřenou i v mezinárodních studiích. V České republice společnost působí již déle než 25 let.

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost (vstřebatelnost), jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Pharma Nord byl první firmou, která na evropský trh zavedla koenzym Q10. Přípravek se poprvé objevil pod názvem Bio-Quinone Q10 v roce 1990 a časem se z něho stal jeden z předních produktů Q10 na světě (na českém trhu pod názvem Bioaktivní Q10). Další populární látkou je SelenoPrecise, selen organicky vázaný na kvasnice, jehož výrobu má Pharma Nord stejně jako u koenzymu Q10 patentovanou. SelenoPrecise je obsažen i v oblíbeném přípravku Bioaktivní Selen+Zinek.

S koenzymem Q10 a selenem od Pharma Nord bylo provedeno více než 150 klinických studií včetně dvou nejvýznamnějších Q-Symbio a KiSel-10. Například druhá zmíněná studie prokázala zlepšení kvality života seniorů a to v různých ukazatelích. Chcete se dozvědět jak? Navštivte nás v našem stánku.

Na letošním festivalu Evolution se můžete těšit také na nutričního poradce, veletržní slevy a další výhody.

www.pharmanord.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa