Bezplatná výpůjční lhůta 33 dnů!

KNIHKUPECTVÍ HLEDAJÍCÍ nabízí bezplatnou výpůjční lhůtu 33 dnů.

Náš antikvariát můžete využívat i jako knihovnu. Jsme na to zařízeni a funguje to zcela automaticky.

Zakoupíte-li si totiž u nás libovolnou antikvární knihu a vrátíte ji do 33 dnů, dostanete zpět zaplacenou částku v plné výši. Jedinou podmínkou je platba v hotovosti. To platí i při zakoupení antikvárních knih u našeho stánku na festivalu Evolution.

Pokud se Vám kniha líbí, vracet ji samozřejmě nemusíte, nebo ji můžete vrátit později - až do 3 let - zde však již strháváme půjčovné.

V nabídce míváme přes 3000 titulů, převážně z oblasti osobního rozvoje, filosofie, různých duchovních proudů, esoteriky, alternativní medicíny. To je naše hlavní specializace.

A co poplatky? Jsou nulové. Žádné průkazky, žádné roční poplatky jako v běžných knihovnách. A ještě pro jistotu jednou - vracet knihy je Vaše PRÁVO, nikoliv povinnost.

Tyto "vylepšené" podmínky platí od dubna 2023 trvale.

-----

Pokud jste narazili na tento článek, máte ještě další výhodu v podobě knihy zdarma, kterou Vám rádi u našeho stánku stánku vydáme, sdělíte-li heslo "KNIHOVNA". Připravenou máme zajímavou knihu "Hindská astrologie" z nakladatelství Triton, které máme dostatečné zásoby. Kdyby přesto došla, nabídli bychom Vám knihu jinou.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.hledajici.cz

« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa