Archiv novinek

Zobrazit:  Vše | Bio styl | Zdraví | Eco world | Osobní rozvoj | Alternativa

Eliya provoní den

Eliya provoní den svěžím 100% cejlonským čajem. Pro letošní Evolution Festival Zdraví jsme si připravili kolekci Single Bags v ručně šitých sáčcích.

Více »

Slezská zahrádka

Jsme rodinná manufaktura zabývající se výrobou prémiových džemy, sirupů, zeleninových čalamád. Jsme také včelaři a nabízíme med a medové výrobky z vlastní produkce.

Více »

Vzpomínáte si na zlatý hmoždíř?

Tak to jsme my. Dánská firma s tradicí z 80. let. Dnes jsme jedni z největších evropských výrobců biologicky aktivních doplňků stravy.

Více »

Bachovy esence Energie rostlin

Bachovy esence Energie rostlin jsou přírodním zdrojem vnitřní rovnováhy pro každého. Objevte sadu všech 38 esencí, různé další směsi či příruční lékárničku na doma i na cesty.

Více »

Inovace v oblasti stravování

Zdravý životní styl je pro nás srdcovou záležitostí, proto kvalita surovin s maximálním množstvím přírodních složek, vysokou účinností, vyváženým složením spolu s vysokou vstřebatelností a stravitelností je pro nás samozřejmostí.

Více »

China Care - léčíme příčiny, nikoliv následky

Naše klinika je propojením východní a západní medicíny, tradičních a moderních přístupů k lidskému organismu. Klademe důraz na změnu životního stylu a uvažování o svém zdraví a nemocech.

Více »

IMUNOfungin s čagou sibiřskou

Ochutnejte naši letošní novinku - IMUNOfungin s obsahem čagy sibiřské! Stačí navštívit náš stánek společnosti Serafin a využít ochutnávky zdarma.

Více »

Domácí dobroty zpracovávají české ovoce

Domácí dobroty zpracovávají české ovoce, které uzrálo v sadech. Snažíme se o co nejmenší odpad z ovoce, proto je nejen sušíme, ale vaříme i džemy, povidla, sladíme sušeným ovocem müsli.

Více »

PERMANENTO - pohybem do vlastního těla

Všichni dobře víme, že je třeba se pravidelně hýbat. Ale v chaosu naši moderní společnosti se to většině z nás nedaří. Hýbeme se málo, nepravidelně nebo příliš jednostranně.

Více »

Český výrobce barefoot bot

Značka Angles Fashion se rozhodla podpořit tradiční ševcovská řemesla nejen v Česku, ale také na ostrově Bali.Spojili proto síly se značkou Bali Secret, která na ostrově vyrábí oblečení.

Více »

Vzduchotěsné, vodotěsné a odolné!

Tightvac nádoby jsou vzduchotěsné, vodotěsné a odolné vůči pachům. Naše nádoby drží specifickou vůni každé potraviny - kávy, čaje, či jiného produktu, který do nich uskladníme.

Více »

DIOCHI - ROSTLINY JSOU POSLOVÉ ŽIVOTA

Přírodní bioinformační posilující doplňky stravy vyrobené z rostlin a éterických olejů, které harmonizují energetické dráhy těla (meridiány).

Více »

Soulad je zdravý život

Soulad je zdravý a přirozený život. Není důvod denně žít v nepřirozených botách a dýchat toxické oblečení zamezující souladu.

Více »

Jak posílit pánevní dno?

Intao je společnost zabývající se prodejem produktů pro intimní zdraví. Nově na stránkách naleznete také blog s tématickými články.

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa