Festival Evolution bude na podzim 2022

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na podzimní Festival Evolution, který se uskuteční 16. - 18. září 2022. Na festivalu opět najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes poradny a ochutnávky až po festivalové programy pro celou rodinu.

Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodní kosmetiky, ekologických produktů a inspirace z oblasti osobního rozvoje. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete to pravé.

Průmyslový palác se konečně dočkal rekonstrukce a je uzavřen, festival se proto bude konat v Křižíkových pavilonech, které se nacházejí hned za palácem a letos prošly důkladnou rekonstrukcí. Využijeme také venkovní plochu kolem Křižíkovy fontány.

Těšíme se, že se s vámi v září setkáme a opět vám nabídneme festival tak, jak ho máte rádi, bez omezení, která nás provázela poslední dva roky.

Tým Festivalu Evolution

Aktuality

FESTIVAL V NOVÉM PROSTORU

Podzimní Festival Evolution si všichni společně užijeme v novém neokoukaném prostoru Na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Více »

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Sledujte náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co pro vás připravujeme!

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa