Pro vystavovatele

Milí obchodní přátelé,

dlouho jsme o tom snili a povídali si s mnohými z Vás. A nyní nastal ten pravý okamžik to udělat, a tak Vás můžeme informovat o nové festivalové koncepci.

Festival Evolution vyrostl z pěti propojených veletrhů a hlavní důvod této „evoluce" byla touha přeměnit veletržní formát na festival či fiestu. Myslím, že tato vize se nám daří naplňovat, a tak pro Vás od letoška budeme Festival Evolution připravovat 2x ročně.

Jarní Festival Evolution je o inspiraci, novinkách, oblíbených vystavovatelích a programech, které Vás naladí na období růstu, kdy se příroda probouzí a nabírá sílu. Podzimní Festival Evolution plánujeme jako vychutnávací a prožitkový. Počasí nám dopřeje rozvinout festivalové dění i v okolí Průmyslového paláce, kde plánujeme dětské aktivity a sportovní i kulturní vyžití. Poprvé (tak jak to na festivalech má být) zde bude velká hudební stage, na které mimo jiné vystoupí i Vojtěch Dyk s celým B-Side Bandem. Tento krok je pro nás zásadní; chceme, aby byl podzimní festival pro celou rodinu a více akcentoval oslavu života, která patří k podzimu odjakživa.

Premiérová podzimní verze Festivalu Evolution se uskuteční ve dnech 23. - 24. 9. 2017. Jde o dvoudenní akci, během které budou probíhat programy na několika pódiích (i mimo ně) a současně také veletrhy. Na pódiích se vystřídají kulturní, odborné a populárně vzdělávací vystoupení, mimo podia se budou odehrávat sportovní aktivity pro širokou veřejnost, zaměřené zejména na rodiny s dětmi, dále různé workshopy, nebo ukázky kreativních a pohybových aktivit. V rámci festivalu se představí vystavovatelé v tematických okruzích - bio, eko, zdraví, fit, osobní rozvoj, vzdělávání. Součástí podzimního Festivalu Evolution bude také oblíbený Raw Fest.

Vystavovatelé si již teď mohou rezervovat místa pro své stánky. Ti, kteří se zúčastní jarního festivalu, budou na podzim cenově zvýhodněni.

Těšíme se, že se Vámi budeme vídat častěji a věříme, že si podzimní Festival Evolution oblíbíte stejně jako ten jarní.


Vystavovatelé