Pro vystavovatele

Těšíme se s Vámi na setkání na dalším ročníku Festivalu Evolution 2020.

Festival Evolution není klasickým veletrhem, jsou to především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Festival vyrostl z pěti veletrhů, jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biozemědělství, nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují - o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky.

Festival Evolution v číslech
Počet vystavovatelů 417
Čistá výstavní plocha 4 185 m2
Počet návštěvníků 16 098


BIO STYL

Zóna BIO STYL je určena pouze pro vystavovatele s certifikovanými bioprodukty. Jde o potraviny, kosmetiku, doplňky stravy a výrobky z biobavlny. Organizátor akceptuje všechny mezinárodně uznávané certifikáty, jejichž kopii je nutné předložit po přihlášení k účasti.


ZDRAVÍ

V zóně ZDRAVÍ se soustřeďují vystavovatelé, kteří na svých stáncích prezentují výrobky a služby z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu, přírodní produkty a kvalitní regionální potraviny. Významnou skupinu vystavovatelů tvoří společnosti z oboru přírodní medicíny, nových diagnostických metod, prevence a celkové tělesné i duševní rovnováhy.


ECO WORLD

Zóna ECO WORLD se zaměřuje především na vystavovatele, kteří nabízejí výrobky šetrné k životnímu prostředí, energeticky úsporné a nezatěžující přírodu. Jde zejména o drogerii, domácí spotřebiče, úpravu vody, ale i ekologickou elektrickou energii, získanou z obnovitelných zdrojů a produkty, které ji efektivně využívají.  Dává prostor i všem takto zaměřeným neziskovým organizacím.


OSOBNÍ ROZVOJ

Zóna OSOBNÍ ROZVOJ návštěvníky seznámí s různými myšlenkovými směry a metodami osobního rozvoje, představí nové vzdělávací projekty a metody, ale také třeba aktivní odpočinek nebo získávání nových zážitků. Dalšími tématy budou zdravé mateřství a výchova dětí, nové pohledy na vzdělávání dětí i dospělých či možnosti aktivního trávení volného času. 


ALTERNATIVA

Zóna ALTERNATIVA (dříve pod názvem ESOTERIKA) díky své jedinečnosti přivádí na výstaviště stále větší množství návštěvníků i vystavovatelů. Výjimečný je rozsáhlý doprovodný program, který nemá v Evropě obdoby. Na festivalu se prezentují známé i zcela nové obory a techniky, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti. Mimo obvyklých alternativních směrů se představí rovněž znalci alternativní medicíny, relaxační a léčebná centra a meditační techniky. Oblíbené jsou konzultace v poradenské zóně s nabídkou chiromantie, numerologie, astrologie a výkladu karet. Silné zastoupení mají vždy obory tematické literatury, audio a videonosičů, šperků, uměleckých a esoterických předmětů a obrazů.


Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa