YELASAI - přírodní vlasová kosmetika

Švýcarská společnost Yelasai nabízí výrobky pro péči o vlasy a pokožku hlavy, kvalitní doplňky stravy a přírodní pleťovou a tělovou kosmetiku.

Koncept Yelasai zahrnuje přírodní vlasovou kosmetiku založenou na fermentovaných bylinách, doplňky stravy a ájurvédskou masáž vlasové pokožky. Řeší různé problémy s vlasy a vlasovou pokožkou, od těch méně závažných až po různé typy alopecie a plešatosti.

Na Festivalu Evolution bychom vám rádi představili naše 3 základní produkty, které jsou vhodné pro ženy, muže a děti - Ayurveda Hair Active Shampoo, Ayurveda Hair Active Conditioner a Ayurveda Hair and Scalp Active Oil.

Náš vylepšený špičkový produkt pro aktivaci růstu vlasů Ayurveda Hair Active Tonic - vysoce koncentrovaný přípravek na bázi fermentovaných bylin, který je ideální pro péči o jemné vlasy, aktivuje vlasové kořínky a růst vlasů.

Ale také novinky určené speciálně pro lidi trpící různými typy alopecie, jako je maska Ayurveda Scalp Active Herbs a výživový doplněk Hair Active Cap's, který kromě bylin podporujících růst vlasů obsahuje zinek, selen a biotin.

Představíme také nový enzymatický peeling - Ayurveda Skin & Scalp Active Enzyme Peeling, určený pro různé typy plešatosti.

Při vážnějších problémech s vlasy, jako je difuzní a kruhové vypadávání vlasů, různé druhy alopecie, doporučujeme užívat doplňky stravy pro vnitřní užití podle zásad ájurvédy, např. minerální nápoj Corialith ze švýcarského dolomitového prášku a bylin, bazální koupel Corialith Bath a Coriase - Hair and Vital Micronutrition, mikrovýživa pro vlasy a celé tělo.

Představíme také výrobky pro péči o pleť a pokožku celého těla Coriaderm. Přírodní pleťový krém Natural Ferment Face Lotion a tělové mléko Natural Ferment Body Lotion. Tato kosmetika obsahuje 41 přírodních složek, které prošly tříletým procesem fermentace.

S kosmetiky bychom vám rádi představili naše nové sérum na růst řas Ayurveda Lash Active Tonic.

www.yelasai.com
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa