VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ

Pomocí osobního rozvoje totiž dokážeme žít pozitivněji a jsme šťastnější, protože si umíme různé životní situace zpracovat a zvládnout s přehledem. Není to vždy snadné, ale pokud už se vydáme na cestu sebepoznání, jedno je jisté – každým krokem se budeme cítit lehčeji.

I když se možná na osobní rozvoj díváte trošku nedůvěřivě, věříme, že si odtud odnesete mnoho inspirace do svého běžného života. Kromě vystavovatelské části doporučujeme nevynechat programovou část, která je tak pestrá, že budete mít jediný problém - jak to udělat, abyste stihli co nejvíce přednášek.

Osobní rozvoj rozhodně není záležitostí jen dospělosti, jeho základy začínají již v dětství. Přednášku o tom, jak dětem pomoci v jejich cestě za sebepoznáním, aby byly v životě nejen úspěšné, ale také šťastné, chystá na festivalu dvojice koučů Jan Mühlfeit a Kateřina Novotná. Tématu dětství se bude věnovat také další přední český kouč Aleš Kalina, a to konkrétně v přednášce s názvem Jak nás ovlivňuje naše dětství. Na festivalu budete mít možnost navštívit workshop věnovaný Diamantovému dechu vedený Adhirajem Plevrisem a Pushanem Govindem, kteří vám umožní pochopit, jak staré traumatické situace
(i z dětství) ovlivňují váš současný život. Díky technikám vhodného dýchání budete mít však možnost vstoupit do nové energie, hravosti a přirozené svobody projevu.

Dojde i na témata věnovaná partnerství. Věděli jste, že nejčastější příčinou partnerských rozchodů je (ne)komunikace, nikoliv nevěra? O tom, jak je důležité umět komunikovat, jak sdělovat informace a co způsobují falešné domněnky a dedukce, bude mluvit Hana Drahoňovská. Frčí tvůj mozek na alfa vlnách? To je název přednášky Evy Kolářové, která vám ukáže, jak snadněji nacházet řešení problémů, tvořivě myslet a ještě si uchovávat vysokou psychickou a fyzickou kondici. Interaktivní přednášku, jak si tvořit každý den, odkud čerpat energii a kam se dívat, chystá koučinkové centrum Aumakua pod názvem R-evolution 2019. Sportovec Lukáš Zdrha se podělí o zkušenosti a přidá rady, jak projevit svůj potenciál ve sportu.

Stranou nezůstane ani pohyb. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch. S ruskou pohybovou filozofií Vlnové pohyby vás seznámí dvojice Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová. O unikátním workshopu s názvem Pohybem do vlastního těla tvrdí jeho lektorka Kateřina Macháčová, že změní váš pohled na pohyb, tak se přijďte přesvědčit. Dušan Brůna vás zase naučí účinné cviky pro běžný život v práci i doma. Navštivte jeho ukázkovou lekci Jóga v kanceláři.

A protože už teď je jisté, že inspirace nabídne Festival Evolution víc než dost, a některé myšlenky si budete chtít zaznamenat, nezapomeňte si s sebou vzít nějaký poznámkový blok. Krásné diáře a bloky však seženete také přímo na festivalu na stánku Bobo blok, což je specializovaná knihárna, ve které vám přímo na místě vytisknou i originální texty na přání. Pokud budete chtít vytisknout na blok vlastní obrázek, není nic jednoduššího, než si ho přinést na flash disku.

Tak co, uděláte ten první krok na cestě za spokojenějším „já“ právě na Festivalu Evolution?


Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa