Superrychlá superkaše do kapsy

Někdy si raději přispíme, než abychom ráno tvořili v kuchyni a jindy nás odvádějí od přípravy snídaně nejrůznější povinnosti. Každý najde spoustu důvodů, proč první jídlo dne trochu zanedbat. Jenže - nemusíme.

Každá NATU superkaše má stejný základ - lehce stravitelné, přirozeně bezlepkové vločky, které jsou zdrojem komplexních sacharidů a navozují dlouhodobý efekt sytosti, chutné, mrazem sušené ovoce a superpotraviny.

"Do téhle chvíle jsme navrhli šest různých superkaší, v každé se harmonicky snoubí vybrané druhy ovoce s dalšími přísadami včetně jedné superpotraviny. Vybere si každý. V novince s acai, dračím ovocem a jahodami jsme se ještě více soustředili na chuť a acerola s borůvkami je zase nabitá rostlinnými proteiny," říká Kamila z NATU.

Superkaše ACAI s dračím ovocem a jahodami obsahuje kromě toho, co název napovídá, ovesné bezlepkové vločky, kokosové lupínky a mouku z tygřích ořechů. V proteinové superkaši ACEROLA s borůvkami najdete navíc ovesné bezlepkové vločky, sušené hrušky a rýžový a mandlový protein. Obě jsou bez lepku, laktózy, přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny.

Jeden 70g sáček odpovídá jedné porci. A co je nejlepší - nemusí vás zachránit jen na snídani, ale třeba v kanceláři nebo na cestách, kdykoliv během dne.

Uvedené produkty naleznete na https://www.natu.cz/natu-superkase
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa