Slaná tyčka Rawsage, nově s příchutí oliv

Váš oblíbený český výrobce zdravého raw a bio jídla představí na festivalu Evolution nový slaný snack. Z minulého festivalu si možná pomatujete netradiční slaný snack Rawsage Original - tyčinku v italském duchu, postavenou na sluncem sušených rajčatech a vůni středomořského koření. Pokud jste si ji oblíbili, měli byste určitě ochutnat také nový Rawsage s příchutí černých oliv.

Z malé rodinné BIO farmy v Peru dovážíme černé raw olivy s výraznou zemitou chutí a oproti běžně zpracovaným olivám také vyšším obsahem živin. Tyty olivy zrají na sluníčku a neprocházejí žádným dalším tepelným zpracováním. Chuť oliv jsme podtrhli jablky (ano, čtete dobře) a slunečnicovými a chia semínky. Zdravé tuky pak dodají para ořechy a mandle, které chuťově doplňují bylinky - libeček, bazalka a česnek.

Zastavte se na našem stánku na letošním Evolution ochutnat novinky a udělat si na ně vlastní názor - my věříme, že z nich budete nadšeni! Připravili jsme si pro vás také speciální festivalové slevy na větší balení tyčinek, které si rozhodně nechcete nechat ujít.


www.lifefood.cz

FB lifefood.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa