RYCHLÁ CESTA OD PROBLÉMŮ DO POHODY

Kdo z nás by si nechtěl užívat život v radosti, lásce, harmonii, štěstí, zdraví a naplnění... Terapie Pocitu® je cesta návratu k sobě, která Vám toto přání může splnit. Záleží jen na Vás.

Hani Růžičková, průvodkyně Terapií Pocitu, dlouho hledala cestu od problémů a trápení do lásky, pohody, radosti a harmonie. Prvně v roli klienta vyzkoušela mnoho neúčinných technik, terapií, postupů a metod. Po jedenácti letech hledání k ní začaly přicházet postupy funkčnější, které sama rozvíjela. Postupně začala odstraňovat zdroje svých trápení a také pomáhat od problémů ostatním lidem. Vyvinula jedinečnou a naučitelnou Terapii Mysli, kterou sama sebe pročistila od vnitřní zátěže do té míry, že se jí otevřelo duchovní napojení a začala silně fungovat intuice, vnitřní vedení. Ve spojení s jí vlastní vysokou logikou posílenou technickým vzděláním získala dar jedinečné kombinace schopností a talentů. To k ní přivedlo nádhernou cestu návratu k sobě, kterou pojmenovala Terapie Pocitu. Tou od r. 2017 velmi účinně pomáhá lidem odstraňovat ty naprosto nejhlubší zdroje jejich problémů a trápení, ať to jsou potíže ve vztazích s ostatními lidmi, ve vnímání a přijímání sebe sama, problémy pracovní, finanční, fyzické, hledání sebe sama, svého směřování, uplatnění, či jakékoli jiné nepříjemno (deprese, strachy, pocity nelásky, viny, odmítnutí, samoty, nejistoty, nízkého sebevědomí, marnosti, nízké ceny/hodnoty, bolest, zklamání, zloba, vztek, lítost apod.). A jelikož si vše tvoříme tím, co máme v sobě, výsledkem této práce je nádherná pozitivní změna vnější i vnitřní reality dotyčného člověka i jeho vnímání. Při intenzivnější práci na sobě touto cestou se pak jako bytosti vracíme skutečně k sobě, do své Podstaty, tedy stále více prožíváme ve všech oblastech svého života harmonii, lásku, pohodu, sebe-vědomí, klid... a přirozeně a v lehkosti vše plyne podle našich představ.

Kromě individuálních sezení Hani Růžičková vede i velmi duchovně silné přednášky a je hostem pro šťastný život velmi inspirativních moderovaných tematických setkání. Pro ty, kteří se chtějí co nejrychleji posouvat od problémů a trápení do harmonie a pohody pak pořádá i sobotní Dny pro sebe s Terapií Pocitu.

Hani Růžičkovou s Terapií Pocitu můžete navštívit na vystavovatelském stánku LK 62 a zeptat se na cokoli, co Vás ohledně Terapie Pocitu zajímá. Můžete se na místě i objednat na individuální sezení, jen je kvůli velkému zájmu třeba počítat se vzdálenějšími termíny, nebo na místě nechat svůj e-mail (obdržíte za něj i dáreček do kuchyně :=) a dostávat pak informace a pozvánky na akce Terapie Pocitu.

Těšíme se na Vás!

www.TerapiePocitu.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa