Rychlá cesta do harmonie, zdraví a lásky

Hani Růžičková, průvodkyně Terapií Pocitu, dlouho hledala způsob, jak ze svého života odstranit bolest, problémy, utrpení, nespokojenost a žít šťastně, radostně, podle svých představ. Nakonec vyvinula jedinečnou a naučitelnou Terapii Mysli, kterou sama sebe pročistila od vnitřní zátěže do té míry, že se jí otevřelo duchovní napojení a začala silně fungovat intuice, vnitřní vedení. To k ní přivedlo nádhernou cestu návratu k sobě, kterou pojmenovala Terapie Pocitu. Tou od r. 2017 velmi účinně pomáhá lidem odstraňovat ty nejhlubší zdroje jejich problémů a trápení, ať to jsou potíže ve vztazích s ostatními lidmi, ve vnímání a přijímání sebe sama či okolní reality, problémy pracovní, finanční, fyzické, hledání sebe sama, svého směřování, uplatnění, či jakékoli jiné nepříjemno (deprese, strachy, pocity nelásky, viny, odmítnutí, samoty, nejistoty, nízkého sebevědomí, marnosti, nízké ceny/hodnoty, bolest, zklamání, zloba, vztek, lítost apod.). A jelikož si vše tvoříme tím, co máme v sobě, výsledkem této práce je nádherná pozitivní změna vnější i vnitřní reality dotyčného člověka i jeho vnímání. Při intenzivnější práci na sobě touto cestou se pak jako bytosti vracíme skutečně k sobě, do své Podstaty, tedy stále více prožíváme ve všech oblastech svého života harmonii, lásku, pohodu, sebe-vědomí, klid, zdraví ... a přirozeně a v lehkosti vše plyne podle našich představ. Od léta tohoto roku se navíc přesně ve směru osobního posunu Hani Růžičkové skokově posunula i její pomoc skrze Terapii Pocitu k – ač díky již tak neskutečně vysoké účinnosti – ještě větší efektivitě, rychlosti odstranění problémů, nepříjemna a nastolení harmonie.

Kromě individuálních sezení Hani Růžičková vede i velmi duchovně silné přednášky a tematická setkání – na jedno můžete přijít i v sobotu 17. 9. 2022 ve 13:30 hod do sálu S2. Jmenuje se Na cestě k sobě v této době a bude Vám inspirací nejen v současnosti.

Hani Růžičkovou s Terapií Pocitu můžete navštívit i na vystavovatelském stánku a zeptat se na cokoli, co Vás ohledně Terapie Pocitu zajímá. Můžete se na místě i objednat na individuální sezení – ještě je pár volných termínů i tento rok. Další možností je na stánku zanechat svůj e-mail (obdržíte za něj i dáreček do kuchyně :=) a dostávat pak informace a pozvánky na akce Terapie Pocitu.

Těšíme se na Vás!

www.TerapiePocitu.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa