RINGANA – SO FRESH

Jsou pro Vás také v životě důležité hodnoty jako čerstvost, účinnost, udržitelnost, kvalita, etika a ohleduplnost k životnímu prostředí? Je to i Váš životní styl nebo se zajímáte o to, aby se toto Vaším životním stylem stalo a hledáte možnosti?

Pak Vás srdečně zveme na seznámení se s přírodními produkty péče o tělo a zdraví a filosofií společnosti RINGANA, která tyto hodnoty do puntíku naplňuje, s historií 26 let v Evropě a kterou nyní s radostí přivádíme i na český a slovenský trh.

Hlavní hodnoty – FRESH, EXCELLENT a TRENDSETTING – protkávají svou nit skrz celou společnost, celý výrobní proces, vztahy, neustálý rozvoj, inovace a komplexní strategii udržitelnosti, jak šetrně nakládat s přírodními zdroji.

Čerstvost – je její unikátní a jedinečný koncept, žádné kompromisy, úplně se zřekla používání konzervačních látek a chemických přísad, nepoužívá stabilizátory na bázi minerálních olejů, emulgátory PEG, formaldehyd, silikony, nanočástice a další látky škodlivé pro nás i životní prostředí. Kromě toho se nepoužívají žádné suroviny se živočišnými složkami, ani z geneticky modifikovaných organismů. Používá vysoce účinné a čerstvé látky z přírody. Výrobky musí být na jedné straně přínosem pro lidi, na druhé šetrné k životnímu prostředí a udržitelné, s vratnými skleničkami či rozložitelnými obaly z bioplastu a datem spotřeby.

Při objednání zboží na místě, možnost získání veletržní slevy. Web: https://tereza-mikova.ringana.com
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa