PARFÉM BIO LA BOHEME

PARFÉM BIO LA BOHEME: OSLAVA SVOBODY A ODPOUTÁNÍ SE OD STEREOTYPU


Představte si sama sebe v srdci přírody, uprostřed pole s divoce rostoucími rostlinami a květinami. Nadechněte se. Cítite to ? Je to La Bohème, další podmanivá vůně z kolekce Prestige, která Vás přenese do srdce přírody.

KOLEKCE PRESTIGE ACORELLE


Duo parfémů, které se vzájemně doplňují


V roce 2018 se značka Acorelle rozhodla představit parfém L'Envoûtante svůj první prémiový parfém certifikovaný BIO se složením 100% přírodního původu: podmanivá vůně s orientálními a dřevitými nótami, které Vás zahalí do příjemné svěží a lehké vůně. Myšlenka vytvořit dvě vůně byla spontánní ale zároveň logická. Obě vůně splňují vysoké nároky na kvalitu a zároveň se navzájem doplňují.


La Bohème představuje svět, který je velmi svěží a velmi dynamický a je určena pro nezávislou ženu mající blízko k přírodě, která touží po tom, aby se uvolnila a cítila se dobře.

La Bohème: opět dílo čtyř rukou


Tak jako L'Envoûtante je parfém La Bohème výtvorem dvou úžasných osobností: Katell Plissonová, parfemářka Acorelle milující přírodní a BIO parfemářství a Stéphane Piquart, eco-sourcer surovin. Pro oba dva tyto úžasné olfaktivní výtvory, tedy L'Envoûtante a La Bohème byla každá látka, každá surovina vybrána s největší pečlivostí a tak vznikly tyto originální, ale zároveň dostupné sofistikované vůně, které dobře drží. Pro parfém La Bohème byly vybrány noblesní přírodní látky jako Davana s ovocnými meruňkovými tóny a Piri Piri Amour používané starobylými indickými kmeny jako tzv. filtr lásky pro „sillage" a „tenue" parfému.

KATELL PLISONOVÁ, PARFEMÁŘKA ACORELLE HOVOŘÍ O PARFÉMU LA BOHEME VE VIDEU ZDE.


LA BOHÈME, AUTENTICKÝ PARFÉM S PŘIROZENOU KRÁSOU DE LA BEAUTÉ NATURELLE ET AUTHENTIQUE


Koncept a Inspirace značky Acorelle


Značka Acorelle vybírá a kombinuje suroviny pro své vůně tak, aby se na každé pokožce rozvinuly a rozvoněly svým osobitým způsobem, vyprávěly Váš jedinečný příběh a vyzdvihly Vaši jedinečnou osobnost. Myšlenka na vytvoření parfému La Bohème vznikla na základě touhy po osvobození se a odpoutání se od stereotypu. Byla to vůle vytvořit svěží vzdušnou lehkou a povznášející vůni, která má blízko k divoké přírodě a která bude doprovázet ženu po celý den. Zároveň bylo důležité, aby vůně byla oslavou přirozené krásy a opravdovosti tak charakteristické pro bohémskou svobodu: být svá, žít si svůj život bez starostí, ve kterém se odráží lehkost a uvolněnost.

www.bionaturalia.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa