Od konvenčního parfému k parfému BIO

Původně byl parfém krásný a přírodní, ale industrializace rychle směrovala vývoj parfemářského průmyslu k syntetizaci velkého množství olfaktivních složek.

Přírodní esence postupně přenechaly v konvenčním parfumářství místo syntetickým vůním. Ftaláty, barviva, syntetické pižmo ... i když syntetizované složky nabízejí velkou škálu aromatických nót a více atypických vůní, jsou poměrně toxické pro organismus a pro životní prostředí.


Dnes je ještě málo značek, které se vracejí k přírodním složkám! Cílem značky Acorelle reagovat na tuto výzvu veřejného zdraví a nabídnout přírodní parfémy stejně prestižní jako luxusní parfemářství. Ale není to tak jednoduché jako v parfemářství konvenčním. Věděli jste, že v přírodním parfemářství jsou látky omezeny zhruba na 300 naproti tomu v konvenčním parfemářství lze pracovat s 3000?


Osvobodit se od syntetických látek a zároveň vytvořit jemnou rovnováhu olfaktivní pyramidy je mnohem težší než si myslíme ! A ještě težší to je pokud chceme pozitivně ovlivňovat emoce s použitím možností, které skýtá olfaktoterapie.
Na tuto kartu vsadila značka Acorelle když tvořila vůni L'Envoutante, přírodní parfém, tak neodolatelný a srovnatelný s parfémy renomovaných značek.

www.bionaturalia.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa