Nová řada aromaterapeutických sprchových krémů

Značka přírodní kosmetiky a doplňků stravy Weleda přináší svým zákazníkům už 100 let výjimečně čisté produkty nezatížené škodlivými látkami, ropnými deriváty, syntetickými vůněmi, umělými barvivy ani mikroplasty. Celý výrobní proces značky je sestaven tak, aby byl bezpečný jak pro lidi, tak pro přírodu. Rostlinné suroviny pochází buď z vlastních zahrad Weledy, z ekologického či biodynamického zemědělství nebo z kontrolovaného sběru ve volné přírodě. Tím je zajištěno udržitelné získávání zdrojů, které kromě důležitých rostlin zohledňuje také spotřebu vody a energií.

V rámci Evolution festivalu představí Weleda své úspěšné novinky, ale také vybrané stálé produkty, které si u zákazníků získaly velkou oblibu. Seznámíte se s novou řadou aromaterapeutických sprchových krémů a gelů Aroma Showers, která je výsledkem stoletých zkušeností Weledy s mícháním přírodních vůní a poznáváním jejich vlivu na psychiku člověka. 2 z celkem 4 gelů mají svůj účinek dokonce vědecky prokázaný! Všechny pak vynikají biologicky odbouratelnou recepturou, díky čemuž nezatěžují spodní vodu a tím pádem ani přírodu.

Další novinkou je řada Opuncie určená převážně pro mladou pleť, která poskytuje pokožce celodenní hydrataci. 100% přírodní extrakt z tohoto kaktusu, jenž díky své schopnosti zadržovat vodu dokáže přežít i v tom nejméně příznivém prostředí, získává Weleda šetrným způsobem, aby ho následně přidala do svých produktů – pleťového krému, pleťového lotionu, hydratační mlhy a očního gelu.

Ze stálic budete moci blíže prozkoumat řadu Skin Food v čele s bohatým multifunkčním krémem, který byl jedním z prvních produktů Weledy. A to natolik úspěšným, že nebylo dodnes zapotřebí jeho recepturu měnit. Jeho kouzlo tkví v olejovém základě a silném spojení extraktů z měsíčku, heřmánku a violky trojbarevné, které o pokožku pečují tím nejlaskavějším způsobem. Ke krému, který lze použít nejen na pleť a jako podklad pod make-up, ale také na extrémně namáhanou kůži chodidel či rukou, časem přibyla jeho odlehčená verze Skin Food Light a tělové máslo.

S příchodem jara pak nesmí chybět Březový tělový peeling a Březový olej na celulitidu, které tvoří dokonalé duo pro problematické partie stehen, hýždí a bříška. Extrakty z organicky pěstovaného mladého březového listí, rozmarýnu a listnatce pichlavého stimulují metabolismus pokožky a tím napomáhají v boji proti nechtěným ďolíčkům.

www.weleda.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa