NATU kokosové nádobí si zamilujete!

Na Festivalu Evolution NATU mimo jiné představí originální kokosové nádobí. Misky a lžičky jsou vyráběny z opravdových kokosových skořápek, každý produkt je tedy unikátní svým tvarem, velikostí a strukturou. Kokosový ořech je kompletně zpracován, jeho skořápka poslouží jako miska nebo lžička a nemusí být spálena. Nákupem kokosového nádobí tak přispíváte k ochraně ovzduší a jste super eko-friendly . Misky se vyrábí ve čtyřech barevných variantách - přírodní, bílá, růžová a zelená, všechny s logem NATU. K výrobě příborů a hůlek využíváme dřevo kokosové palmy, které je ošetřeno přírodním včelím voskem. Žádný z produktů tedy neobsahuje chemické ani toxické látky.

Originální kokosové kousky ve vaší kuchyni prostě nesmí chybět.

Více informací a inspirace na zdravé vaření najdete na www.natu.cz


O NATU
Společnost NATU je mladou, dynamickou společností, která na trh dodává čistě přírodní produkty a výrobky. Zakládá si na jejich prvotřídní kvalitě, prověřeném původu a nutričním vyvážení. Produkty jsou bez zbytečných chemických dochucovadel, barviv a bez palmového oleje nebo jiných surovin, které negativně ovlivňují naše životní prostředí.


NATU má ve svém portfoliu nejen produkty určené ke konzumaci, ale také doplňky, do kterých je doslova radost jídlo ze zdravých surovin naservírovat.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa