MiraVera & WurzelKraft – superDUO pro regenera

Pro urychlení regenerace pokožky a celého organismu doporučuje autor bestsellerů o zdraví, Dr. h. c. Peter Jentschura, dostatečně zásobovat tělo vitálními látkami a dodávat kyslík externě přes pokožku. Tím jsou buňky více stimulovány a dochází ke zlepšení mikrocirkulace a rozvádění živin v těle.

Pleťová voda MiraVera s kyslíkem z obsaženého peroxidu vodíku je opravdovým zázrakem pro naši pokožku a také tkáně a svalstvo. Nejen že přivede do organismu extraporci kyslíku prostřednictvím pokožky, ale navíc ho také vitalizuje a povzbudí prokrvení, např. po enormní zátěži. MiraVera získala ocenění německého Wellness svazu „Innovations Award 2015", a kombinuje různorodé vlastnosti kyslíku s cennými éterickými oleji. Při pravidelném používání dochází k lepšímu zásobení kyslíkem a díky tomu také ke zrychlené regeneraci našeho organismu. Aplikujte MiraVeru ráno a večer na obličej, krk a dekolt, a tím se dají do chodu tělu vlastní regenerační procesy. Díky receptuře, kterou vyvinul Dr. h. c. Peter Jentschura, získáte úžasně elastickou, jemnou a vitální pokožku.

Omnimolekulární zásaditá potravina ze 100 rostlin WurzelKraft dodává organismu vysoce cenné vitamíny, minerální látky a sekundární rostlinné látky, které potřebuje pro svou regeneraci. Konzumujte ráno, v poledne a večer vždy jednu polévkovou lžíci WurzelKraftu.

Přijďte si vyzkoušet MiraVeru a ochutnat WurzelKraft na náš stánek na Festivalu Evolution!

Více informací najdete na www.regenerujte.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé