Makadam nad zlato v sladce slaném ořechovém másle

Český výrobce přírodních potravin NATU představuje pohádkovou princeznu mezi ořechy. Slaný makadam rozšiřuje skupinu oblíbených ořechových másel bez přidaných cukrů. Sladkost obstará jedinečná kombinace dvou jemných ořechů makadam a kešu. Speciální chuťový zážitek umocňuje přítomnost himalájské soli a bourbon vanilky z Madagaskaru, která vás vyzve k další lžičce, další palačince, smoothie nebo koktejlu.

Slaný makadam vnáší do nabídky krémových ořechových másel specialitu, která byla vyladěna k dokonalému gastronomickému zážitku.

“Při hledání nejjemnějších chutí jsme nemohli vynechat dvě ořechové hvězdy makadam a kešu. Baví nás kontrasty chutí a tak jsme přidali špetku himalájské soli a trochu bourbon vanilky z Madagaskaru. Slaný makadam pak rozehraje koncert chutí, při kterém máte jistotu, že jde o stoprocentně přírodní produkt,” objasňuje Kamila z NATU.

Kromě skvělé chuti nabízí slaný makadam jistotu, že v něm najdete jen 100% čisté přírodní potraviny, bez cukru a umělých sladidel, bez palmového oleje a laktózy.

Vychutnat si super sladkou chuť Slaného makadamu bez jediné špetky cukru mohou děti i dospělí. Skvěle se hodí do cereálních kaší, smoothie, na palačinky, do těsta na pečení a skvěle si na něm pochutnáte i jen tak na lžičce.

Více informací najdete na www.natu.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa