Lifebar InChoco: Čoko poleva plná antioxidantů

Váš oblíbený český výrobce zdravého raw a bio jídla představí na festivalu Evolution novinku - Lifebar v čokoládě neboli celou novou řadu InChoco.

Lifebar InChoco je splněný sen vás všech, kteří milujete Lifebar, a už roky voláte po jeho „namočení“ do čokolády. V nové řadě najdete hned tři příchutě RAW BIO tyčinek: švestkovou, pomerančovou a vanilkovou s kakaovými boby.

Tři příchutě Lifebar InChoco RAW BIO

  • Švestková s mandlemi a špetkou skořice
  • Pomerančová s kešu a lískovými ořechy
  • Vanilková s kakaovými boby

Lifebar jsou tyčinky vyrobené výhradně z oříšků, semínek a ovoce. Můžete si být naprosto jistí tím, že neobsahují žádnou chemii. Všechny použité ingredience jsou totiž certifikovány BIO a RAW. Tyčinky jsou polévané raw čokoládou vlastní výroby. U většiny běžných výrobků takové namáčení přinese tyčince jen další snížení její výživné hodnoty, prázdné cukry a potíže pro trávení. Naše Lifefood raw čokoláda však přináší pravý opak.

Je to totiž čistá čokoláda z nepražených bobů, obsahující stovky výživných látek v jejich původní podobě. Nedávné laboratorní testy navíc potvrdily, že má dvojnásobek antioxidantů, než běžná čokoláda. Narozdíl od běžných čokolád také neobsahuje žádný palmový olej ani jiné ztužené tuky.

Zastavte se na našem stánku na letošním Evolution ochutnat novinky a udělat si na ně vlastní názor - my věříme, že z nich budete nadšeni! Připravili jsme si pro vás také speciální festivalové slevy na větší balení tyčinek, které si rozhodně nechcete nechat ujít.

www.lifefood.cz

FB lifefood.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa