KNIHKUPECTVÍ HLEDAJÍCÍ

Tak jako každý rok najedete u našeho stánku kromě knih nových i velmi širokou nabídku knih antikvárních se slevou 50 %. Všechny antikvární knihy můžete navíc v případě zájmu vrátit, a to až do 3 let od jejich zakoupení. Učiníte-li tak do 14-dnů, vrátíme vám zaplacenou částku v plné výši. Při pozdějším vrácení pak účtujeme půjčovné ve výši 10 až 30 % plné ceny knihy.


Z novinek bychom pak rádi upozornili na mnoho let plánovou "Prognostickou astrologii" Květoslava Minaříka, která konečně spatřila světlo světa. Při této příležitosti pak také budeme nabízet dvě další knihy z pera tohoto význačného českého mystika se slevou 50 %.

Můžete se tak těšit na velmi podnětný výbor z jeho korespondence s názvem "Praxe Přímé stezky /1" za 165 Kč nebo zamyšlení s názvem "Vnitřní smysl Nového zákona" (starší vydání s modrým přebalem) za 145 Kč.


U stánku bude též k dispozici mnoho dalších podnětných knih, jež byste nalezli v málokterém jiném knihkupectví. Jmenujme mezi jinými například: Karel Nejedlý: "Metoda RUŠ", Pjér la Šé'z: "Den svatého Ignora", Marta Foučková: "Já jsem", Věra Nosálová: "Částečné zatmění", Antonie Krzemieňová: "Tělo napoví", Jožka Wenkeová: "Jak se rodí duchovní léčitel" či Wahlgrenis: "Proč k nám miminko neche".


Přijďte se zastavit, rádi Vás uvidíme... Jan Jelínek


www.hledajici.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa