Knihkupectví Hledající - kniha zdarma

Srdečně Vás zveme k našemu "stánku" na prvním online festivalu Evolution, který bude možná v některých ohledech i zajímavější než klasický. Jako hlavní lákadlo jsme pro Vás připravili komentovanou prohlídku našeho antikvariátu. Ve videu zde postupně zabíráme poličky autorů začínajících jednotlivými písmeny - od A do Z - a upozorňujeme na zajímavosti. Na rozdíl od fyzického festivalu, kam jsme brali knih pouze menší část, uvidíte antikvariát celý. Zároveň se ve videu dozvíte slevový kód, díky kterému dostanete v našem internetovém obchodu na antikvariát festivalovou slevu 50 % (sleva bude platit pro objednávky dokončené do neděle 18. 4. včetně).

Pokud si pak otevřete naše zajímavosti v "rollupu" na hlavním rozcestníku stánku, dozvíte se na jejich konci heslo k získání prémiové knihy zdarma (tuto knihu si pak můžete vyzvednout při osobní návštěvě knihkupectví nebo ji přidáme k libovolné objednávce).

Další zajímavostí virtuálního veletrhu budou anketní otázky - věřím, že jsme připravili docela zajímavé. Podívejte se a případně odpovězte :-) Sami jsme na rozložení odpovědí zvědavi.

Během konání festivalu se s nám můžete spojit telefonicky, přes chat či videohovorem. Platforma festivalu se myslím vydařila, očekáváme, že vše poběží na jedničku.

Přihlaste se také, i pro nás je vše premiéra :-) Těšíme se na Vás!

Jan Jelínek

www.hledajici.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa