Jak posílit pánevní dno?

Na co se můžete těšit na stánku Intao? Zjistíte, jak posílit své pánevní dno s chytrou pomůckou kGoal, se kterou dostanete své pánevní dno do kondice jednoduchou a zábavnou formou. kGoal se spáruje s Vaším chytrým telefonem, provádí Vás cvičením a poskytuje zpětnou vazbu pomocí bezplatné aplikace. Jestli jste o tom ještě neslyšela, navštivte stánek Intao zde Vám používání pomůcky rádi vysvětlí a ukáží aplikaci v telefonu. Tato pomůcka je vhodná pro ženy před porodem, po porodu i pro ty, na kterých věk zanechává své stopy a cvičením tak mohou nejen předejít nepříjemným zdravotním problémům včetně inkontinence, ale také zlepšit svůj intimní život.

Pokud hledáte kvalitní menstruační potřeby bez chemie a syntetických látek, představí Vám Intao hned několik variant. Jednou ze zajímavých alternativ mohou být třeba mořské menstruační houby.

Hýčkejte se a užívejte si kvalitní produkty bez zbytečné chemie šetrné k Vám i životnímu prostředí, během Vašich dní, ke každodenní péči o Vaše tělo i při intimních chvílích. Vše co k tomu potřebujete, naleznete na jednom místě.

www.intao.eu
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa