Hnutí DUHA na Festivalu Evolution

Zajímá vás, kde konkrétně se dají sehnat zdravé, čerstvé a místní potraviny od našich farmářů? Víte, co je to komunitou podporované zemědělství (KPZ) a jak se do něho zapojit? Na to vše přináší odpověď náš projekt Adresář farmářů, v rámci kterého sbíráme a zveřejňujeme informace o našich farmářích a jejich nabídce, a pomáháme je tak propojovat s vámi spotřebiteli.

V Adresáři si tak snadno najdete farmáře, ke kterému to máte nejblíže a od nějž můžete nakoupit čerstvé místní potraviny. Adresář nabízí i kompletní a aktuální přehled fungujících i vznikajících skupin KPZ. Na stánku se dozvíte vše o Adresáři i dalších souvislostech spotřeby jídla a svým blízkým budete moct zdarma poslat krásnou pohlednici s fotografiemi z ekofarem. A také budete moct získat skvělou látkovou tašku s farmářským motivem pro vaše zero waste nákupy. Těšíme se na vás!                                                                                                                                                                        

Hnutí DUHA prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Dokážeme rozhýbat politiky a úřady, jednáme s firmami a pomáháme domácnostem. Našich výsledků bychom nedosáhli bez podpory tisíců lidí, jako jste vy.

Údolní 33, Brno / Lublaňská 18, Praha / www.hnutiduha.cz / www.adresarfarmaru.cz /

« Archiv novinek

Vystavovatelé