Hairbian – přípravek pro zdravé a silné vlasy

Z respektu k přírodě
Z lásky k bylinkám

Jsme česká společnost, která se věnuje vývoji a výrobě bylinných kúr. Vycházíme z tradičních receptur a moudrosti českých bylinkářů. Veškeré kúry jsou čistě přírodní. Pomáhají tělu i mysli vyrovnat se s následky nezdravého životního stylu a stresu.

Důvěřujeme přírodě a snažíme se pomoci vašemu tělu doplnit to, čeho se mu nedostává.
Nevymezujeme se vůči klasické medicíně, avšak pokud se cítíme dobře a zdravě bez léků, je to podle nás ideální stav. Naše doplňky stravy pomáhají při obnově narušené rovnováhy organismu a při udržování jeho normálních funkcí. Jejich užívání může být dle potřeby dočasné či dlouhodobé, protože při dodržení doporučeného dávkování nemají vedlejší účinky. V našich doplňcích naleznete přírodní esence skloubené s tradičním českým bylinářstvím a po staletí čerpanými vědomostmi o lidském těle.

Při hledání příčin nejrozmanitějších zdravotních potíží se třebíčská bylinkářka Veronika Horáková vrátila ke kořenům a inspirovala se v moudrosti a zkušenostech našich předků. Její filosofie vychází z respektu k přírodě a z lásky k bylinkám.


Všechno začalo ještě před rokem 1989. V rodině bylinkářky se vyskytly zdravotní problémy, které byly z lékařského pohledu zdánlivě neřešitelné. V těžké životní situaci se však rodina nevzdala a začala hledat pomoc jinde. A Veronika Horáková onu pomoc našla ve chvíli, kdy se seznámila s knihou slavné rakouské bylinkářky Marie Treben. Tehdy začala její úspěšná pouť světem bylinek a přírodní pomoci. Bylinná kúra podle vlastních receptů se osvědčila a problémy rodinu opustily. Po této pozitivní zkušenosti vášeň pro přírodní pomoc třebíčskou bylinkářku neopustila, právě naopak a rozhodla svému koníčku věnovat profesionálně. Po revoluci si otevřela rodinný krámek s bylinkami a dnes svými znalostmi pomáhá klientům nejenom z České republiky, ale i ze zahraničí. Firma NeoZen s.r.o. byla založená v roce 2014.

Přijďte na festival poznat naše kúry z blízka a zasoutěžit si o ně. Představíme Vám i novinku Hairbian - komplexní přípravek pro zdravé a silné vlasy, nehty a pleť.

Těšíme se na Vás.

www.neozen.cz
fb: www.facebook.com/trizones
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa