Faith in Nature: víra v přírodu

Faith in Nature: víra v přírodu, zkušenost a kvalita
I přírodní kosmetika v dnešní podobě má své průkopníky. Zapomeňte na smyšlené příběhy o různých apotékách, manufakturách a "rodinných" receptech. Mezi značky, které skutečně psaly historii přírodní kosmetiky má významné místo Faith in Nature, sídlící a vyráběná v Anglii.

Značku založila před neuvěřitelnými 45. lety paní Rivka Rose, legendární průkopnice přírodní kosmetiky, která se dodnes podílí na vývoji nových produktů Faith in Nature. Ve vývoji produktů se unikátně propojují tradiční ingredience a moderní vědecké a výrobní postupy, které dávají vzniknout výjimečně kvalitní kosmetické řadě. Zajímavé jsou i velmi přijatelné ceny. I proto je značka již čtyři desetiletí oblíbená po celém světě.

Co v kosmetice Faith in Nature najdete
Platí základní jasná pravidla: výrobky obsahují přírodní, rostlinné ingredience, výroba je šetrná k okolí a k přírodě. Důležité esenciální a pečující oleje jsou v certifikované BIO kvalitě. Samozřejmě i všechny vůně jsou 100% přírodní. Obaly jsou výhradně vyráběny z recyklovaných surovin. Všechny výrobky jsou produkovány lokálně s preferencí lokálních surovin vždy, když je to možné.

...a co v ní určitě není
Faith in Nature nepoužívá umělé parfemace, syntetická barviva, SLES, SLS nebo parabeny, samozřejmě ani methylisothiazolinone. Nikdy v ní nenarazíte ani na geneticky modifikované ingredience. Společnost Faith in Nature stále pracuje na omezení používání plastů. Samozřejmé je, že použité ingredience nesmí být testovány na zvířatech - Faith in Nature byla před desítkami let jedna z vůbec prvních značek, která začala nosit známý znak skákajícího králíčka - Leaping Bunny.

Opravdu funguje...
Co je však jinými výrobci opomíjeno je to, co je pro Faith in Nature naprostou prioritou: výrobky musí opravdu a bez kompromisů fungovat a musí být šetrné k pleti. Proto vyhrává ve spotřebitelských testech po celém světě a zároveň je velká část kosmetiky certifikována jako hypoalergenní.

Krásně voní
Zvláštní pozornost zaslouží použité vůně a směsi vůní - nejen, že jsou samozřejmě čistě přírodní, především jsou opravdu krásné a příjemné. Značka je svou voňavostí doslova proslulá, mnozí říkají, a asi zcela poprávu, že Faith in Nature je nejvoňavější přírodní kosmetika světa.
Vyzkoušejte, vybírejte, přivoňte si...

www.faithinnature.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa