Ecozone.cz - Ekodrogerie bez kompromisů

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů.


Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.

Základní benefity:

nejucelenější sortiment ekodrogerie na trhu
testovaná perfektní funčnost bez kompromisů
průměrně 99,5% surovin přírodního původu
0% palmového oleje
certifikace netestování na zvířatech


Ecozone se snaží nedělat kompromisy. Najdete „ekodrogerii", která je složením relativně v pořádku, ale příliš nefunguje. Najdete „ekodrogerii", která se tváří „eko", ale vy ani netušíte z čeho se vlastně vyrábí a proč je „eko.


A pak je tu ECOZONE: PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ

Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. To ostatně poznáte a uvěříte, až vyzkoušíte.
Ale Ecozone zároveň doslva lpí na složení, na přírodních ingrediencí, na zdravotní nazávadnosti.

O ingrediencích si tedy musíme říci více:

Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné škodlivé složky. Používáme přírodní barviva.
Usilujeme o to, abychom byli co nejvíce ekologičtí - primárně ve vztahu k lidem, ale samozřejmě i ve vztahu k životnímu prostředí. Proto jsou složky Ecozone 100% biologicky odbouratelné a naše obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

HODNĚ LIDÍ SE TAKÉ PTÁ NA PALMOVÝ OLEJ - PROTO JASNÁ ODPOVĚĎ:
Přestože používáme mnoho přírodních a rostlinných složek, neznamená to, že používáme cokoli! Nyní všichni víme, jaké škody způsobí nadměrná spotřeba polmového oleje (ačkoli může mít mnoho užitečných užití jako produkt) Ale my jsme se rozhodli pro jasné ne.
Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale také se snažíme bojovat proti neetickým výrobním metodám, jako je nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje. Nadprodukce palmového oleje znamená zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani. Také zvyšuje hladinu CO2, která vzrůstá kvůli jeho výrobě, proto je Ecozone ZCELA BEZ PALMOVÉHO OLEJE

www.terrapin.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa