Domácí pohankové těstoviny Casarecce

Český výrobce přírodních potravin NATU představuje pohankové těstoviny Casarecce. Tato novinka z vysoce kvalitní italské pohankové mouky rozšiřuje kulinářské možnosti nejen u celiaků. Pohankové Casarecce se vyznačují krátkým tvarem, který navozuje na první pohled elegantní dojem. Na tuhle těstovinovou pochoutku nemusíte dlouho čekat. K dosažení optimální konzistence postačí jen krátce povařit. V kuchyni na nich můžete postavit jak sladká tak i slaná jídla.

Nové pohankové těstoviny Casarecce vychází vstříc všem, kteří se v posledních letech stali fanoušky bezlepkových ingrediencí ve svém jídelníčku.

“Pohanka je takovou klidnou hvězdou současné gastronomie a její superschopnosti v naší nabídce nemohou chybět. Zároveň sledujeme zvýšený zájem našich zákazníků po téhle svým způsobem zázračné obilovině. Pečlivě jsme vybírali mezi dodavateli surovin, abychom dokázali propojit zdravé vlastnosti kvalitní italské pohankové mouky se zajímavou chutí, která udělá radost jak celiakům tak i všem příznivcům přírodních potravin,” vysvětluje Kamila, šéfka týmu NATU.

Caserecce znamená v italštině domácí a tenhle název vystihuje docela přesně, co tato novinka původem ze Sicílie do kuchyně přináší. Především je to jistota bio původu v nejvyšší kvalitě. Pohanka je vyhledávaným zdrojem rostlinných bílkovin a vlákniny. Těstoviny z pohanky neobsahují lepek ani soju, ale jejich využití se od klasických těstovin neliší.

Snadná příprava je příjemným bonusem této suroviny, protože se neliší od přípravy běžných těstovin. Pohankové těstoviny Caserecce vložíte do vroucí osolené vody a vaříte po dobu šesti až sedmi minut.

Označení “domácí” ovšem v žádném případě neznamená, že byste s nimi nemohli v kuchyni experimentovat. Opak je pravdou a jejich specifický tvar, drsnější povrch a specifická chuť přímo vybízejí ke kombinacím koření, omáček, salátů a všeho, co může díky pohankovým těstovinám přinést pestřejší zážitek. Skvěle se hodí jako příloha k masům, ale nic nezkazíte ani tím, když je zapečete na sladko.

Více informací najdete na www.natu.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa