Den pro sebe s Terapií Pocitu

Již mnoho let pomáhá Hani Růžičková lidem na cestě od trápení, problémů a disharmonie do lásky, pohody, harmonie a zdraví. Nejprve velmi účinnou technikou Terapie Mysli a nyní ještě rychlejší a duchovně hlubší cestou Terapie Pocitu. Za jedno dvouhodinové individuální sezení s ní můžete vyřešit svůj problém či dokonce více trápení, nebo, pokud je za Vašimi potížemi vícero témat, ve svém problému citelně ulevit.


Pro ty, kteří již u Hani Růžičkové absolvovali alespoň jedno individuální sezení, má speciální nabídku, o kterou je mezi jejími klienty velký zájem - jednou za 2 - 3 měsíce lze absolvovat tzv. Den pro sebe s Terapií Pocitu. Tato akce probíhá vždy v sobotu od 9:30 do 17:00 hodin v centru Prahy a v jejím průběhu si všichni účastníci v sobě odstraní příčiny svých problémů a diskomfortu ve vícero oblastech svého života tak, že se za tento jediný den ve své realitě, svém životě, velmi citelně posunou do pohody, harmonie, zdraví a lásky. Tato práce na sobě je navíc pro účastníky Dne pro sebe s Terapií Pocitu velmi jednoduchá - není možné, aby někomu tzv. „nešla" - pohodlná, bez úsilí, vyžaduje pouze základní soustředění. Kapacita max 21 osob.


Hani Růžičková vede individuální sezení Terapie Pocitu, vyučuje Terapii Mysli pro sebe-terapii, přednáší, je hostem tematických setkání, vede Dny pro sebe s Terapií Pocitu. Videa s ní můžete shlédnout na portálu Cesty k sobě i na videokanálu Terapie Pocitu na youtube. O ní a její pomoci lidem vyšlo i mnoho článků v různých médiích - Meduňka, Regenerace, Ezotera, Záhady života, Žena a život, Kvalitní život, Perfect Woman...


Více informací o Terapii Pocitu i o Dni pro sebe s Terapií Pocitu na www.TerapiePocitu.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa