Chipsy z čerstvé zeleniny

ENJOY CHIPSY jsou vyrobeny z čerstvé zeleniny.

Jako tvůrci ENJOY CHIPS věříme, že lidská dlouhověkost pochází ze zdravého životního stylu a zdravého stravování. Vytváříme potraviny vyrobené z organických zdrojů a bez umělých přísad nebo chemikálií.

Dnešní "on the go" životní styl vyžaduje rychlé občerstvení a stravu. ENJOY CHIPS řeší tuto poptávku kvalitou, chuťově vynikajícím a výživným brambůrkem vyrobeným z čerstvé zeleniny a to bez zbytečných umělých vylepšení. Naše chipsy jsou baleným občerstvením, které lze jíst kdekoliv, kdykoliv; znamená to mít zdravou svačinu vždy při sobě. Inovovaný výrobní proces nám umožňuje přizpůsobit se jakýmkoli věkovým, kulturním nebo životním potřebám v jakémkoliv regionu.

Velikost a tvary chipsů jsou nespornou výhodou našich produktů, které umíme přizpůsobit potřebám našich partnerů a zákazníků. ENJOY CHIPS mohou být zaměřeny na jakýkoliv region nebo chuť na světě. Naše mise je poskytnout zdravý, impulsivní svačinový produkt, který má zároveň 1) výborné nutriční hodnoty, 2) je velmi chutný a 3) má klasickou formu bramborových lupínků.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa