China Care – léčíme příčiny, nikoliv následky

Naše klinika je propojením východní a západní medicíny, tradičních a moderních přístupů k lidskému organismu. Klademe důraz na změnu životního stylu a uvažování o svém zdraví a nemocech.


Na člověka pohlížíme jako na ucelenou bytost, na propojení fyzické stránky a psychiky. Naše klinika se zaměřuje na celostní léčebný přístup. Díky tomu dokážeme najít tu správnou cestu, kterou se spolu můžeme vydat. Naším hlavním cílem je společně dosáhnout rovnováhy a následně ji dlouhodobě udržet.


Dnešní hektická doba klade velké nároky na výkon a pracovní nasazení. Udržet si fyzické zdraví a pohodu není jednoduché a vyžaduje to aktivní přístup k péči o sebe a své zdraví. Ať již řešíte zdravotní komplikace nebo jim právě chcete předejít, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s řešením Vašich potíží.


Ke každému přistupujeme individuálně a zdraví chápeme jako komplexní záležitost. Naši terapeuti sestavují individuální plány pro každého a tyto plány zahrnují celou řadu procedur:
• Vstupní vyšetření dle tradiční čínské medicíny (TČM)
• Stimulace akupunkturních bodů
• Cvičení jógy, čchi-kungu a individuální cvičení
• Výživové poradenství
• Masáže a fyzioterapie
• Psychologické konzultace a psychoterapie
• Kineziologie


„Pomáhame lidem najít cestu k sobě samým, rozumět signálům těla a vnitřním pocitům s cílem dojít ke zdraví." Na této cestě chceme být vašimi průvodci.


Abychom Vám léčbu ulehčili, nabízíme byliny ke koupi přímo na klinice
V tradiční čínské medicíně zaujímají byliny důležité místo. U nás na recepci si můžete zakoupit kompletní sortiment doplňků výživy TČM se zaměřením na civilizační choroby (hypertenze, cukrovka, poruchy štítné žlázy), problémy s otěhotněním, únavový syndrom, bolesti hlavy a migrény, potíže trávícího traktu, psychiatrické diagnózy, potíže s imunitou, alergie, kožní problémy, gynekologické obtíže, dětská onemocnění apod.


Oáza klidu uprostřed velkoměsta
Sídlíme v pražských Holešovicích na adrese Argentinská 38 v budově Mercuria v 6. patře. Velká města jako Praha jsou místem nekonečných možností a příležitostí. Někoho nabíjí, někomu energii berou. U nás se ocitnete jako v jiném světě, atmosféra klidu na Vás dýchne hned při příchodu na naši recepci. S šálkem bylinného čaje v ruce si vychutnáte pohled na rybičky v akváriu a zaposloucháte se do relaxační hudby. U nás můžete na starosti všedních dní alespoň na chvíli zapomenout a nechat se hýčkat našimi odborníky na tělo i duši. Budete odcházet s dobrým pocitem, co jste pro sebe udělali. Přijďte zažít ten pocit, těšíme se na Vás!


Více informací o klinice a našem týmu terapeutů se můžete dozvědět na www.chinacare.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa