BOBO nově na Festivalu Evolution

Jsme rodinná firma, která již téměř tři desítky let vyrábí užitečné a krásné věci z papíru. Bloky, kalendáře, sešity, kalendáře a diáře vytváříme v jednom z nejmodernějších podniků na zpracování papíru u nás. Od založení firmy přicházíme s novými technologiemi zpracování papíru a způsoby jeho využití. Zdobí nás schopnost kvalitně a přitažlivě pracovat s vazbou. Naše služby využívají nakladatelství, tiskárny nebo firmy, které potřebují svázat své produkty. I proto nám patří přední místo ve zpracování vazeb bloků, autoatlasů, brožur a všech typů kalendářů.

Ať už mají naši zákazníci v rukách jakýkoli výrobek, vždy se jedná o výsledek práce rukou našich šikovných zaměstnanců. I díky nim si pak lidé mohou lépe třídit své myšlenky a nápady a vlastně i řídit svůj život, klidně od dětství až po zralý věk.

Naše práce se vyznačuje špičkovým řemeslným zpracováním a láskou k papíru. Papírový svět je totiž místem, kde hranice možností určuje jen fantazie. S velkou chutí se věnujeme knihařským pracím, speciálním vazbám i luxusním papírenským výrobkům. I když je papír starý několik tisíc let, stále se dá přicházet s novými nápady. A to nás baví.

Více informací najedete na www.bobo.cz.
« Archiv novinek

Vystavovatelé