Analemma - nástroj na úpravu struktury vody

Připojte se k (R)evoluci vody

Nástroj Analemma je křemenná křišťálová trubice, naplněná speciální „mateřskou vodou“, pro přeměnu běžné vody z kohoutku do energizující, supernabité, plnospektrální, strukturované a koherentní podoby. V běžné kohoutkové vodě se molekuly H2O pohybují chaoticky a nepravidelně.

Analemma jednoduchým procesem radikálně změní stav vody tím, že přeskupí molekuly H2O do kapalné krystalické struktury. Tato struktura a její stabilita má neobyčejný vliv na všechny živé organismy. Má výrazný revitalizační účinek na celkovou kvalitu života.

Krystalická struktura, kterou nástroj Analemma ve vodě vytváří, umožňuje tělu stát se lepším „přijímačem“. Otevírá cesty tělu stát se vnímavějším, propojenějším a lépe sladěným s harmonickými rytmy přírody. Soulad se rovná vědomí. Proto nazýváme vodu Analemma „vědomou vodou“.

Náš život je voda. 99 % molekul našeho těla tvoří voda. To je důvod, proč struktura těchto 99 % určuje kvalitu našeho života. Analemma je architektem vody v našem těle. Strukturuje molekuly vody, kterou pijeme, a vytváří tak soulad uvnitř našeho těla a mysli. Jednou z klíčových oblastí, kde k této harmonizaci dochází, je mozek.

Voda má elektrický výkon 150 až 300 mV. Již po několika krouživých pohybech s Analemma trubicí se elektrický výkon téže vody zvýší o neuvěřitelných 300 %! Když pijeme vodu Analemma, veškerá tato energie se dostává do našich buněk a revitalizuje a obnovuje celý náš systém.

Pití vody Analemma zpomaluje proces stárnutí a dokonce ho může i zvrátit.

Analemma je průlom, je to (R)evoluce ve vědě o vodě.

Více informací najdete na www.energizujici-voda.cz
« Archiv novinek

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa