Akademie Tradičního Feng Shui a Barev

Akademie Tradičního Feng Shui a Barev dle malajské celebrity JOEYHO JAPA - Mgr. Bc. Monika Fleur de Lis

Tradiční Feng Shui dává přednost situaci, kde není potřeba dům léčit a něco napravovat, protože žádný lék nefunguje dokonale a ne všechno je možné napravit. Pracuje s respektem k zákonům harmonie přírody a s vědomím hlubokého vztahu člověka a prostoru, který ho obklopuje. Umění odborníka na Tradiční Feng Shui spočívá ve správném napojení na exteriérovou čchi a správném otevření domu prospěšném pro všechny jeho obyvatele. Pro rozsáhlou analýzu exteriéru - okolních horských a vodních prvků - se využívají mistrovské techniky SAN HE, doposud nevyučované v žádné z českých škol Feng Shui, ani publikované v žádné populárně-naučné literatuře. Dům postavený dle zásad Tradičního Feng Shui je takzvaně ušitý lidem na míru, je v souladu s jejich energií, ale i energií okolního prostředí, na cestě životem je podporuje, dává jim více chuti do života, zvyšuje jejich bohatství a schopnost využívat všech příležitostí. Rozsah studia v Akademii je takový, jaký nikde jinde v ČR nenajdete. Učí se pokročilé metody. Při platbě celého ročníku předem máte slevu 5.200 Kč ve formě dvou seminářů: jednoho kouzelného semináře Feng Shui a zahrada a druhého praktického semináře tvorby projektů plus cvičení Qi Qongu. Již po prvním ročníku jste schopni začít praktikovat nabyté vědomosti v praxi a máte nadstandardní znalosti.

Začátek 6.-7.10.2018 ve Šternberku, malebném moravském městečku, které nebylo zvoleno pro tuto událost náhodně a bude nám odkrývat další tajemství spojené s poznáváním Tradičního Feng Shui.

Projekty FENG SHUI dle pokročilých metod SAN HE (pokročilá analýza exteriéru), BAZI (pokročilá analýza člověka dle sofistikované taoistické astrologie) a ZERI (časovací techniky - poklad starobylé tradice). Kromě těchto metod využívá ještě klasické metody: BaZhai (8Mansions), která představuje základní statickou mapu domu vhodnou pro dosažení dlouhodobých cílů a metodu s názvem Létající hvězda (Flying stars) pro dosažení krátkodobých cílů.

Během festivalu bude probíhat soutěž o projekt zdarma. Kdo předá své kontaktní údaje na stánku, bude zařazen do slosování o projekt zdarma. Výherce bude vyhlášen v pondělí odpoledne po ukončení veletrhu na webových stránkách Akademie.

Více informací najdete na www.aurasomaafengshui.eu.
« Archiv novinek

Vystavovatelé