100% rostlinné výrobky pod značkou Sinea

Těšíme se, že vám můžeme představit novou společnost sineafoods s.r.o., která je především výrobcem prvotřídních 100% rostlinných a chutných výrobků, které nabízí pod značkou Sinea.

Věříme, že být šťastný a zdravý lze i bez živočišných složek. I proto značku Sinea odstartovala myšlenka "Jde to i bez toho". Vznikla tedy z přesvědčení a chuti něco změnit a nabídnout kvalitní rostlinnou alternativu k živočišným výrobkům, která je stejně tak dobrá, ne-li lepší.


Máme radost, že Vám můžeme představit široké spektrum výrobků. Prvními jsou naše rostlinné majonézy Maya, v příchutích: pochoutková, tatarská, česneková, kari a chilli. Omáčky patří mezi nejchutnější alternativy majonéz* (*Výsledek hodnocení degustace vzorků 15 konkurenčních výrobců rostlinných majonéz). Omáčky jsou vyráběny tradiční metodou emulgace. Díky tomu mají krémovou konzistenci, na kterou jsou zákazníci zvyklí. Definuje je mimo jiné báječná chuť, smetanová barva a díky své konzistenci jsou skvělým základem do salátů, pomazánek nebo dresingů.

Dále představíme lahůdkové saláty (pařížský,vlašský, ďábelský a bramborový), lahůdkové pomazánky (budapešťská, česneková, pikantní a červená řepa s křenem). Tyto lahůdky jsou jedinečným portfoliem na českém trhu, které si postupně získávají oblibu našich zákazníků. Novinkou jsou také rostlinné paštiky Gourmet Paté (lanýžová, chilli, olivová a žampionová). Jedná se o exkluzivní řadu zeleninových paštik, které jsou vyrobené ze směsi kvalitních rostlinných proteinů, cizrny a kvasnice. Výrobky doplní trvanlivé pečivo řady Deli Snack. Ochutnat tak můžete snacky, krekry, kroužky, preclíčky a prémiovou řadu Extra semínkové. V této řadě jsou všechny výrobky přirozeně bezlepkové a obsahují nad 40 % semínek.

Mimo vlastní portfolio nabídneme také firmy našich partnerů. Alternativu masa Jackfruit (dále jen chlebovník) v BIO kvalitě, který neobsahuje umělé přísady, sóju ani lepek. Díky masové konzistenci ho lze skvěle dochutit a připravit z něj trhané maso, burger, asijské kari nebo mexické tacos. Ve všech podobách chutná skvěle. Jako alternativy mléčných výrobků pro Vás připravujeme řadu jogurtových dezertů irské značky Ethica, které jsou jednoduše balzámem pro chuťové buňky. Neobsahují přidaný cukr a množství proteinů je srovnatelné s mléčnými výrobky. Fermentovaná oves jogurt přirozeně osladí a rostlinné jogurtové kultury zase zakonzervují. Oves se pěstuje v Evropě a samotná výroba probíhá v irském městě Tullamore.
Řadu alternativ mléčných výrobků uzavře značka Koko Dairy Free a jeho výrobky v řadě rostlinných mlék a jogurtů. Jejich benefitem je nulový obsah sóji, vysoký podíl kokosové složky a ovocné jogurty s vysokým obsahem ovocné složky.

Chystáme pro Vás také ochutnávku našich novinek, opravdu je na co se těšit :)

Vaše Sinea!

www.sineafoods.com
« Archiv novinek

Vystavovatelé