Tiskové zprávy

Fotografie ke stažení najdete zde.

18. 3. 2019

Festival Evolution slaví 15. narozeniny. Na co se můžete těšit?


Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak

22. - 24. března se návštěvníci opět mohou těšit na pět oblastí, které spojuje zdravý životní styl - Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativu. Ve festivalovém programu se v šesti sálech během tří dnů představí na 170 osobností. Pořadatelé očekávají návštěvnost blížící se k 17 tisícům osob. Představí se kolem 450 vystavovatelů z domova i ze světa, kteří zaplní plochu 10 000 m2. Že festival stále roste, dokládá i fakt, že letos se na festivalu představí 20 % nováčků, kteří zde budou vystavovat poprvé.

Celá tisková zpráva ke stažení zde >>>
24. 3. 2018

Světový i evropský trh biopotravin zaznamenává dvouciferný růst

Trh s biopotravinami v Evropě i světě zažívá boom. Celosvětový trh biopotravin překročil 80 miliard eur a zaznamenal 10% meziroční nárůst. Ještě dynamičtěji se vyvíjí biotrh v Evropě, kde řada zemí ohlásila další dvouciferný nárůst. Evropa s obratem 33,5 miliard eur tvoří 40% podíl na světovém biotrhu a za posledních deset let došlo k zdvojnásobení spotřeby biopotravin. Pro další úspěšný rozvoj sektoru je důležité, aby nabídka bioprodukce udržela krok s rychle rostoucí poptávkou. Více zde.


24. 3. 2018

Čeští vědci vyvinuli Eligin, silný bio-zázvorový extrakt v kapslích

Na český trh vstoupila koncentrovaná forma kvalitního BIO zázvoru pod názvem Eligin. Na jeho vývoji se podílela řada odborníků v čele s přední českou imunoložkou prof. MUDr. Jiřinou Bartůňkovou, DrSc. Eligin vyrábí společnost Kitl z kvalitního zázvoru, který obsahuje nadprůměrně vysoká množství účinných látek. Právě pro ně lidé využívají zázvor při infekčních onemocněních, poruchách imunity a i v podpůrné terapii během léčby nádorových onemocnění. Více zde.20. 3. 2018

Přijďte si nechat nasadit brouka do hlavy na Festival Evolution

Je pro vás důležitá kvalita života? Přemýšlíte nad tím, jak a co jíte? Zajímáte se o duševní a osobní rozvoj? V tom případě si poznamenejte do kalendáře datum 23. - 25. března a místo Výstaviště v Praze Holešovicích. V tuto dobu se zde totiž bude konat Festival Evolution. Více zde. 


9. 3. 2018

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. - 25. března patřit všem vyznavačům zdravého životního stylu. Během těchto tří dnů se zde totiž bude konat jarní Festival Evolution a byla by škoda u toho nebýt. A hned vám řekneme, proč. Více zde.


6. 3. 2018

To nejlepší pro děti i rodiče najdete na březnovém Festivalu Evolution

Zapomeňte na drahé značky nebo designové produkty, to nejlepší, co můžete svým dětem dopřát, je totiž váš čas a energie, kterou jim věnujete. Pokud přemýšlíte nad výchovou potomků nebo jste teprve v očekávání, rozhodně si nenechte ujít jarní Festival Evolution. Ten se bude konat o víkendu 23. - 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích. Více zde.


15. 1. 2018

Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl, láká i na bohatý festivalový program

O víkendu 23. - 25. března se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé" novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, ve které se představí přes 150 účinkujících. Více zde.


17. 3. 2017

Festival Evolution - 3 dny nabité programem


O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Na návštěvníky čeká bohatý festivalový program, ve kterém se představí více než 150 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků". Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky, renomovaní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové a odborníci se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé, chybět nebudou chybět ani lektoři pohybových aktivit či zástupci múzických umění. Své místo na festivalu mají také zástupci alternativních směrů či inspirativních proudů. Více zde.14. 3. 2017

Festival Evolution - 3 dny pro vaše zdraví


O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, během tří dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 150 účinkujících. Více zde.Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa