Festival Evolution

Milí přátelé,

děkujeme vám, že jste navštívili Festival Evolution. Věříme, že festival splnil vaše očekávání, stihli jste si ho pořádně užít a odnesli jste si z něj pozitivní zážitky. Také tento ročník probíhal #prostejinak, tentokrát v nových prostorách. I zde si ale udržel svou unikátní atmosféru a návštěvníci tu našli nejen nabídku toho nejlepšího pro zdravý životní styl, ale také něco navíc, ať už inspiraci, nové nápady nebo poučení.

Potěšilo nás, že i v letošním roce se u nás poprvé prezentovali noví vystavovatelé, i to, že naši stálí vystavovatelé jsou nám věrní a byli součástí festivalu, velmi si ceníme také zájmu odborníků či profesionálů z byznysu. Naší snahou je další zvyšování kvality festivalové nabídky a spokojenosti vystavovatelů i návštěvníků. Věříme, že zájem lidí, kteří fandí zdravému životnímu stylu, není náhodný a festival bude jejich tradičním cílem i nadále.

Srdečně vás zveme na jarní festival, který plánujeme na 21. – 23. dubna 2023. Budeme rádi, když si do svých diářů poznamenáte termín, protože na jarním Festivalu Evolution byste rozhodně neměli chybět!

Tým Festivalu Evolution

Aktuality

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Sledujte náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co pro vás připravujeme!

Více »

FESTIVAL V NOVÉM PROSTORU

Podzimní Festival Evolution si všichni společně užijeme v novém neokoukaném prostoru Na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa