Festival Evolution - náhradní termín konání

10. 3. 2020

Milí vystavovatelé a návštěvníci,

vzhledem k dnešnímu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu jsme nucení reagovat na zákaz konání akcí nad 100 lidí. Festival Evolution se tedy nemůže uskutečnit v plánovaném březnovém termínu 20. - 22. 3. 2020.

Velice nás tato situace mrzí, a to i proto, že během let, kdy se festival konal v tomto termínu, vyrostl v jednu z nejdůležitějších akcí nadcházejícího jara. Za celou dobu naší existence je to ta nejhorší zpráva, kterou jsme kdy našim vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům mohli napsat. Také proto, že danou situaci nemůžeme sami ovlivnit.

O náhradním termínu jsme dnes jednali s provozovatelem Výstaviště Praha Holešovice, bohužel jsme nenašli žádný volný termín až do začátku července, protože akcí, které se nyní přesouvají, je velké množství. Jediná možnost byla přesunout náš jarní festival na září.

Všichni se tedy můžeme těšit na velký třídenní Festival Evolution, který se uskuteční v náhradním termínu 18. - 20. září 2020.


Situaci, která nastala, musíme brát věcně a reálně. Přesunutí festivalu na nový termín je tou nejvhodnější variantou, která se nyní nabízí. Pevně věříme, že tuto komplikaci společně zvládneme a že nás v našem úsilí podpoříte.

Už zakoupené vstupenky na Festival Evolution 2020/jaro zůstávají v platnosti, s případnými dotazy se obracejte na našeho prodejce vstupenek GoOut, info@goout.cz

Celý tým festivalu vám bude k dispozici pro vaše dotazy v případě nejasností. Prosíme, posílejte nám vaše dotazy písemně, všem vám odpovíme.

Děkujeme, že jste s námi a vážíme si vaší podpory


Ctirad Hemelík a celý tým Festivalu Evolution

Aktuality

Zeptali jsme se: PROČ RÁDI CHODÍTE NA FESTIVAL?

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy ...

Více »

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Sledujte náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co pro vás připravujeme!

Více »

Vystavovatelé

Bio styl

Zdraví

Eco world

Osobní rozvoj

Alternativa