PŘIĎTE SI ZACVIČIT A VYČISTIT MYSL

Pokud vás nákupy a programy vyčerpají, můžete zavítat na některou z ukázkových lekcí cvičení.

Už jste slyšeli o dechovém cvičení Osho divine healing a OM chanting? Pokud ne, vyzkoušejte zdarma lekci terapeuta, lektora a cvičitele Martina Bartoška. Základy meditace vám osvětlí Gabriela Jánská, která vás na svém workshopu naučí techniky, které přináší rychlé zklidnění i úplným začátečníkům.

Bohumil Bartošek vás pro změnu seznámí s unikátní duchovní cestou Falun Gong, která obnovuje a harmonizuje energie v těle, zklidňuje mysl, napomáhá zlepšování charakteru a vysvětluje mnohé zákonitosti lidského i duchovního života. S Jitkou Rychnovskou si zacvičíte taoistické cvičení pěti elementů pro zdraví a dlouhověkost.

„Jste-li rozhodnuti ve svém životě cokoliv změnit, ukážu vám, jak na to. Můžete nahlédnout do tajů naší mysli a skrze meditaci vnímat i to, co nelze uchopit a očima nelze vidět. Seznámíte se s pojmy jako je myšlenka, emoce a pocit, protože právě ty utvářejí realitu, kterou žijeme," říká ke své přednášce s názvem Mysl - přítel, nepřítel i léčitel terapeutka a lektorka Viktorie Skácel.