Novinky Saloos – pánská řada

Každodenní stres, působení volných radikálů, holení a mnoho dalších faktorů... to vše se podepisuje v tváři muže. Všechny produkty z pánské řady Saloos jsou speciálně vyvíjeny pro potřeby a požadavky pánské pokožky. Poskytnou jí dokonalý servis a dodají jí vše co potřebuje.

Anti-age elixír 100 % Gentleman je přímo „nabitý" nejkvalitnějšími rostlinnými oleji. Hloubkově pokožku regeneruje a zklidňuje. Pomáhá snižovat výskyt vrásek a zpomalit stárnutí. Uzamyká v pleti vlhkost, hydratuje ji a zvyšuje její pružnost. Unikátní patentovaná látka LIFE Oleobooster® zachovává optimální úroveň energie v buňkách, podporuje kolagenovou strukturu kůže a minimalizuje příznaky únavy. Vůně výrobku podtrhuje charisma a krásu každého muže a zcela koresponduje s jeho kvalitním čistě přírodním složením. Žádný muž by se neměl starat o své auto lépe než o svou pleť. Je totiž spousta věcí, které dělají z mužů gentlemany. Dokonalý gentleman by měl ale také skvěle vypadat.

Druhá novinka v podobě elixíru ProVous je speciálně vytvořená pro dokonalou péči o každý mužský „porost". Vousy ho ocení hlavně pro jeho vysoce hydratační účinky. Patentovaná látka HAIR Oleobooster® pomáhá chránit vousy před ztrátou barvy a lesku. Elixír dodá vousům hebkost a navrátí jim jejich přirozený lesk. Nejen vousy ale i pokožka pod nimi bude v péči tohoto oleje zklidněná a vyživená.

Více informací na www.saloos.cz.
« Archiv novinek