FESTIVAL EVOLUTION NOVĚ I NA PODZIM!

Dlouho jsme o tom snili a povídali si s mnohými z vás. A nyní nastal ten pravý okamžik to udělat, a tak vás můžeme informovat o nové festivalové koncepci.

Festival Evolution vyrostl z pěti propojených veletrhů a hlavní důvod této „evoluce" byla touha přeměnit veletržní formát na festival či fiestu. Myslím, že tato vize se nám daří naplňovat, a tak pro Vás od letoška budeme Festival Evolution připravovat 2x ročně.

Jarní Festival Evolution je o inspiraci, novinkách, oblíbených vystavovatelích a programech, které Vás naladí na období růstu, kdy se příroda probouzí a nabírá sílu. Podzimní Festival Evolution plánujeme jako vychutnávací a prožitkový. Počasí nám dopřeje rozvinout festivalové dění i v okolí Průmyslového paláce, kde plánujeme dětské aktivity a sportovní i kulturní vyžití. Poprvé (tak jak to na festivalech má být) zde bude velká hudební stage, na které mimo jiné vystoupí i Vojtěch Dyk s celým B-Side Bandem. Tento krok je pro nás zásadní; chceme, aby byl podzimní festival pro celou rodinu a více akcentoval oslavu života, která patří k podzimu odjakživa.

Premiérová podzimní verze Festivalu Evolution se uskuteční ve dnech 23. - 24. 9. 2017.

Jde o dvoudenní akci, během které budou probíhat programy na několika pódiích (i mimo ně) a současně také veletrhy. Na pódiích se vystřídají kulturní, odborné a populárně vzdělávací vystoupení, mimo podia se budou odehrávat sportovní aktivity pro širokou veřejnost, zaměřené zejména na rodiny s dětmi, dále různé workshopy, nebo ukázky kreativních a pohybových aktivit. V rámci festivalu se představí vystavovatelé v tematických okruzích - bio, eko, zdraví, fit, osobní rozvoj, vzdělávání. Součástí podzimního Festivalu Evolution bude také oblíbený Raw Fest.

Těšíme se, že se vámi budeme vídat častěji a věříme, že si podzimní Festival Evolution  oblíbíte stejně jako ten jarní.

VÍCE INFORMACÍ O PODZIMNÍM FESTIVALU EVOLUTION