Tiskové zprávy

Fotografie ke stažení najdete zde.

20. 3. 2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy

Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. - 25. března patřit všem vyznavačům zdravého životního stylu. Jarní Festival Evolution se letos bude konat už počtrnácté. Více zde.


20. 3. 2018

Přijďte si nechat nasadit brouka do hlavy na Festival Evolution

Je pro vás důležitá kvalita života? Přemýšlíte nad tím, jak a co jíte? Zajímáte se o duševní a osobní rozvoj? V tom případě si poznamenejte do kalendáře datum 23. - 25. března a místo Výstaviště v Praze Holešovicích. V tuto dobu se zde totiž bude konat Festival Evolution. Více zde. 


9. 3. 2018

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. - 25. března patřit všem vyznavačům zdravého životního stylu. Během těchto tří dnů se zde totiž bude konat jarní Festival Evolution a byla by škoda u toho nebýt. A hned vám řekneme, proč. Více zde.


6. 3. 2018

To nejlepší pro děti i rodiče najdete na březnovém Festivalu Evolution

Zapomeňte na drahé značky nebo designové produkty, to nejlepší, co můžete svým dětem dopřát, je totiž váš čas a energie, kterou jim věnujete. Pokud přemýšlíte nad výchovou potomků nebo jste teprve v očekávání, rozhodně si nenechte ujít jarní Festival Evolution. Ten se bude konat o víkendu 23. - 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích. Více zde.


15. 1. 2018

Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl, láká i na bohatý festivalový program

O víkendu 23. - 25. března se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé" novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, ve které se představí přes 150 účinkujících. Více zde.


17. 3. 2017

Festival Evolution - 3 dny nabité programem


O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Na návštěvníky čeká bohatý festivalový program, ve kterém se představí více než 150 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků". Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky, renomovaní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové a odborníci se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé, chybět nebudou chybět ani lektoři pohybových aktivit či zástupci múzických umění. Své místo na festivalu mají také zástupci alternativních směrů či inspirativních proudů. Více zde.14. 3. 2017

Festival Evolution - 3 dny pro vaše zdraví


O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, během tří dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 150 účinkujících. Více zde.